Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud aludni, és szopizni...

Nem tud aludni, és szopizni sem akar, én úgy tűnik beteg leszek/vagyok, van összefüggés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hazahoztak nekünk valami csodajó nyavaját. Ráz a hideg, fáj a fejem, úgy érzem belázasodtam, de mégsem, kezdődik a takonykór is. A családban engem súlyt ez meg anyósomat és sógornőmet.

Egy hete tart anyósoméknál, akkor nem szóltak róla, hogy betegek, látogatás után pár nappal jött elő a hidegrázás nálam, tegnap este mondták, hogy hetek óta betegek ezekkel a tünetekkel, miután jól megdajkálták a kicsilányom is... Reggelre valami kicsapta az arcát a lánykámnak, apró pici pöttyök, csak arc-hajas fejbőrön.

Én meg egyre betegebb vagyok, a kicsi talán ezért nyugtalan, és nem eszik?

És tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek vele. Nem eszik=éhes, üres pocakkal nem lehet aludni, pláne nem nyugodtam, plusz félek attól, hogy ő is elkapja tőlem/tőlük.


Most mit csináljak?

/gyerekorvos délután rendel/


2011. febr. 14. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős a babád?

ne aggódj ennyire! ha teheted vegyél fel szájmaszkot, ha annyira kicsi még. nézd, hogy lázasodik-e, ha nem akar szopizni, akkor próbálj vele teát itatni, vagy fejd le a tejet, és cumisüvegből kínáld. délután pedig irány az orvos!

2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1hónapos.

Kiköpi a tejet:( Nem csak a cicit nem fogadja el.

2011. febr. 14. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
és mióta nem eszik?
2011. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este kezdte.

Hazajöttünk anyósoméktól, esti fürdés előtti etetés, és már nem evett, éjjel alig aludt, ha enni kért akkor is kiköpte a tejet a szájából, és csak sírt tovább.

2011. febr. 14. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudok mit tanácsolni, mert kevés dolgot írtál. sokat számít, hogy mióta nem eszik, mennyit alszik, vagy egyfolytában sír...stb. én lehet, hogy nem várnám meg az orvos rendelését, hanem vinném az ügyeletre, főleg ha reggel óta nem evett.

megjegyzem, ha piros a torka, az fáj neki, azért is lehet, hogy nem eszik. szobahőmérsékleten kell neki adni a tejet, vagy teát, illetve kaphat fájdalomcsillapítót is, de azt azért orvos mondja meg, hogy milyet és mennyit.

2011. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy fáj a torka...próbáld meg szobahőmérsékleten adni a tejet.
2011. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ügyelet este8tól van, a doki 1óra múlvára adott időpontot, hogy soron kívül fogad.

1hónapos, és nem cumisüvegből kapja az anyatejet, test melegen, de konkrétan kiköpi a tejet. Teát elfogad, de azzal csak a folyadékot pótlom.

2011. febr. 14. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
voltatok orvosnál? mit mondott a doki?
2011. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az egy ilyen napja volt. Jó állapotú erős bébi:)

Mi viszont KOk vagyunk, influ...

Azóta folyton eszik:) Jól van

2011. febr. 16. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
no ennek igazán örülök! Jobbulást Nektek!
2011. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!