Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvosotok ajánlotta az...

Gyerekorvosotok ajánlotta az influenza elleni oltást? A mienk nem!

Figyelt kérdés
20 hónapos és 14 éves gyerekeim vannak.Nekünk felnötteknek sem ajánlotta a körzeti!
2011. febr. 15. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,egyik gyerekemnek (4 van, 18, 15, 13 és 2,5 évesek!) se ajánlotta és nekünk se. Mondjuk, én sem adatnám be...
2011. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,egyik gyereknem sem.(10 és 5 évesek és 14 hónapos)
2011. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénk igen, mi eddig minden évben beadattuk ennek köszönhetően vagy sem, nem voltunk influenzásak még. Pedig volt, hogy a családi összeröffenésen göthösek voltak a rokonok és utána sem betegedtünk le.
2011. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ajánlotta! be is adta a fiamnak aki 6és fél éves,tavaly is megkapta és mi is.Egyedül a picinek nem adta be még , ő 6 hetes, de őt még nem viszem zárt közösségbe (vásárolni sem)addig biztos amíg meg nem kapja az első kötelező oltást a 2.hónaposat.Aztán meglátjuk.
2011. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem és nem is adattam be nekik. 3 és 1 évesek. Viszont most voltunk az 1 éves státuszvizsgálaton, ahol mindhárman elkaptuk.

Én három napig feküdtem 39 fokos lázzal, az 1 évesemnek 5 napig nem sikerült levinni a lázát semmivel, a nagyfiam megúszta sima kétnapos lázzal.

Két hete kezdődött az egész, de még mindig nem vagyunk teljesen rendben. Pedig nem gyenge az immunrendszerünk, szedünk vitamínt és évek óta betegek nem voltunk.

Szóval én jövőre tuti beadatom mindenkinek.

2011. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszolonak jobbulást kivánok!remélem már jobban vagytok!??
2011. febr. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!