Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit viszitek gyermeketeket...

Mennyit viszitek gyermeketeket a levegőre ebbe az influenza dömpingbe?

Figyelt kérdés
nem rég gyógyult meg a kislányom 1 éves,de már nagyon ki akarna menni ellenben csak akkor van el ha babakocsiba sétálunk.nem tudom ki vigyem-e.nem szoktam általában ilyen bizonytalan lenni,de most az vagyok.
2011. febr. 16. 12:04
 1/6 Jázmin anyucija ***** válasza:
A friss levegőre szüksége van a babának is, ahogyan egy felnőttnek is. Ne menjetek zárt közösségbe, de szellőzni muszáj. Az én kicsim 10 hetes, a nagy 4 éves. Minden kimegyünk, ha nagyon hideg van, akkor is, pár percre legalább.
2011. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vinnéd ki ?! Sétálni nyugodtan mehettek, akár napi többször is. Azért, mert a média felkapta az influenza járványt, attól még levegőt kell venni, illetve ki kell mozdulni. Ha nagyon tartasz, akkor ne menj vele tömegbe, pl. bevásárlóközpontba stb ahol sok ember fordul meg.
2011. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat, ha babakocsiban ul, es az utcan setaltok, akkor abbol nagy baj nem lehet!! Meg sem fogdos semmit, nincs zart levegoju helyen, mint pld. bolt. En kivinnem. Probalj akkor menni, mikor legkevesebben vannak az utcan, ha ennyire aggodsz!
2011. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam 14 hónapos, nemrég indult el, és nemrég kezdtünk úgy sétálni az utcán is, hogy jön ő is mellettem. Mi is lemegyünk minden nap, mostmár így könnyebb is, sőt a közértbe is szoktunk menni babakocsi nélkül. Adom neki a c-vitamint, narancsot, sok gyümölcsöt eszik naponta, és rászoktunk a kézmosásra is! Itt a remek alkalom. Ha hazamentek cipő kabát le, és irány a fürdőszoba. A fim 2 alkalom után már magától ment be a fürdőbe... igaz még cipőben akart volna menni....

Nem kell annyira félni ettől az influenzától.... A párom az volt, egy hétig itthon volt, mi nem kaptuk el, bár fiam előtte egy héttel volt beteg (nem influenzás). Aztán mentünk anyósékhoz, aznap lett anyós influenzás, lázas... mikor hazajöttünk, apósom kapta el tőle... mi szintén nem.

Nem törvényszerű, hogy családban is elkapja, zárt térben, a levegőn meg főleg nem. Nyilván nem fognak direktbe ráköhögni, rátüsszenteni. Figyeld, hogy ne vegye szájába a kezét, vagy ne nagyon törölgesse a szemét amíg haza nem értek. A fiam most pont abban a korban van, ha sétálunk, minden érdekli, a koszos faleveleket meg előszeretettel szedné fel a földről....

Menjetek nyugodtan!

2011. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd ki nyugodtan.

Bár nálunk most elég hideg van, jól bebugyolálom és inkább 2-3-szor rövidebb időre megyünk sétálni.

Mondjuk babakocsiban jobban be tudod takarni. Arra figyelhetsz, hogy ne sokat legyetek zsúfolt helyen, sok emberrel. Otthon egyből kézmosás, vagy akár forró fürdő.

15 hós kisfiú anyukája

2011. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is mindennap kimegyünk a 2 éves kisfiammal!

Ő is most gyógyult meg vagyis még náthás és köhög de kell neki a levegő!

Meg ha apa dolgozik akkor nemtudom itthon hagyni míg elszaladok a boltba stb.

A gyereknek ugyan úgy mint a felnőttnek kell a levegő!

2011. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!