Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom állandóan...

Másfél éves lányom állandóan szájon csókol. Baj ez?

Figyelt kérdés
Magától csinálja, nem én mutattam neki. Sokaktól azt hallottam, hogy ez nem igazán jó. Hát nekem is fura, szoktassam le róla?
2011. febr. 15. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj az hogy a saját anyát szájon csokoja az én babám is ezt csinálja ha kérek töle puszit
2011. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt és most 20 hónapos és nem ad szájra elfordítja az arcomat és oldalra ad, nagyon ritkán ha siet szájra, de már nem ez a jellemző.
2011. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt már egy ilyen kérdés ezen a fórumon. Ne lepődj meg, ha téged is lepedofiloznak érte:(

Szerintem nem baj, hanem kifejezetten édesek így. De ha téged zavar....

2011. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

23 hós lányom is ezt csinálja, ahogy visszaemlékszem a fiam is csinálta, aztán kinőtte


Most már jó ha egyáltalán ad puszit:-))

2011. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Le fog szokni róla, ne aggódj!
2011. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talan azert mert latja hogy Te es masok a szajukat hasznaljak a pusziadasra? Nem tudom, csak egy elmelet.
2011. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Furán venném ha lepedofiloznának, mert tényleg nem én kényszerítem rá, és nekem is fura. Csak leszokik egyszer róla, megtiltani nem akarom, nehogy úgy vegye, hogy tilos puszit adni, mert akkor az arcomra sem ad többet.

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 15. 13:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom, ellenemre van.
2011. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én fiam is próbált párszor a számra adni puszit,de én is elfordítottam a fejem! Férjemnek az előző kapcsolatából van egy kisfia most lesz 5 éves,de már zavarja az apját a szájonpuszi,próbálja leszoktatni a gyereket de néha még mindig a szájára adja az apjának a puszit!
2011. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most még nem gond sztem.Egy időbe az én kisfiam is a szánkra adott puszit, de kezd róla leszokni ritka már hogy félre csúszik.

Eleinte amikor egyáltalán elkezdenek puszit adni, sztem azért szájra adnak mert tőlünk is ezt látják, hogy én és apa szájra adunk puszit.Aztán ahogy nőnek, rájönnek hogy csak anya+apa ad egymásnak szájra másnak arcra.


De pl. volt osztálytársam már 21 éves és mai napig a szüleinek a szájára ad puszit.Na azzal már nem értek egyet.

2011. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!