Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt vegyek 1...

Milyen márkájú cipőt vegyek 1 éves fiamnak? Mire figyeljek a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
A Siesta és Asso cipőket tudom, hogy sokan ajánlják, de én valami olcsóbbat keresek. Milyenek a Táncsics gyerekcipők és a Deichmannban kaphatók (Elefanten)?
2011. febr. 15. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, mi deichmannosak vagyunk, és eddig még nem bántuk meg. :)

nálam a szabályok: könnyen hajlítható talpa legyen, tartsa a bokáját, ne legyen benne kis domborulat a belső talpélnél, és ha nyári, tavaszi szandálról van szó, akkor elöl ne legyen teljesen nyitott, hanem legyen ehy kis plusz pánt, ami védi a kis lábujjait elöl. ezeket amúgy mind egy gyógytornász tanácsolta nekem.

egy saját szabályom van, az, hogy ránézésre is kényelmes legyen, tehát olyan, amit "magamnak is megvennék". :)

mondjuk most már hálistennek könnyű, mert 2 éves múlt a kicsim, ő már megmondja, kényelmes-e vagy sem.

2011. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!