Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi vásárlásnál mire...

Babakocsi vásárlásnál mire figyeljek? Mit jelentenek hogy 2,3,4 funkciós? Mire jó a mózeskosár? és még milyen kiegészítők kellenek?

Figyelt kérdés
téli baba lesz és nagyon megköszönném a segítségeteket. akik tapasztaltak már a babakocsi terén biztos tudnak adni tanácsot, hogy mire figyeljek oda, és szívesen is venném a tanácsokat.
2010. aug. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
tippek itt: [link]
2010. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az elöző link nagyon jó.

Az én lányom is téli volt,ezért massziv ,nagy kerekűt vettünk-kellett is a latyakban.Nekünk mózeskosara nem volt,de jól be lehetett "zárni" a lábzsákkal,tetővel stb.Erre figyelj,hogy jó védett legyen.

2010. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy választottam kocsit ahogy a link leírta és nem csalódtam! Ha megvan a kiszemelt akkor itt még megkérdezheted, hogy akinek olyan van annak bevált-e.
2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is téli babánk van, tavaly télen született. Én is sokat kínlódtam a babakocsi vásárlással. Már rájöttem, hogy bőven megfelelt volna egy használt kocsi is, mivel a babám nem szeret babakocsikázni! :( Pedig minden álmom az volt, hogy majd egy csomót tologatom, meg minden!

Mi ilyen babakocsit választottunk:

[link]

Nagyon jó volt télen egy csöppet sem fázott benne a lurkóm, nagyon szupi volt a mózes része! Abban nagyon kényelmesen tudott feküdni a baba. Illetve van egy csomó tartozéka még a kocsinak, ami számomra hasznos.

Mondjuk én nem akartam egy nagy batár babakocsit, ezért is választottuk ezt!

Viszont most el akarom adni, ha érdekel írj privit! Még garanciális! Csak hát mint írtam nem szeret babakocsikázni a kicsi fiunk, ezért is fontolgattam, hogy el kellene adni, amég ilyen jó állapotban van!

2010. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!