Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet viszonylag olcsó,...

Hol lehet viszonylag olcsó, új etetőszéket kapni? Mire figyeljek a vásárlásnál (praktikussági szempontból)?

Figyelt kérdés
Budapesti v. fehérvári boltokat tudnátok ajánlani?
2010. febr. 18. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fa etetőszéket ajánlom ami asztallal együtt van. Sokáig kihasználható,mikor már nagyobb a baba kisasztalként és székként használhatjátok pl.rajzoláshoz,gyurmázáshoz,stb. Most az Aushanbam 6990ft-ért akciós,de a Brendonba is láttam ott meg 7990ft.
2010. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is fa van, amit később asztallá is alakíthatok. Arra nagyon figyelj, hogy mindenképpen legyen rajta biztonsági öv. Sajnos mi Outletben vettük a Soroksári úton, ahol a leselejtezett Brendon cuccok vannak, és erre nem figyeltünk. Lehet, hogy a műanyag abból szerencsésebb, hogy könnyebben le tudod takarítani.
2010. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ikeába 3000 ft az etetőszék. Teljesen új, műanyag és biztonsági öv is van benne. 2000 ft-ért tálcát is lehet hozzá venni, ha kell. Nekünk ilyen van és bevált.

2010. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

IKEA, célnak megfelel, biztonsági öv van benne, müanyag, még a zuhany alá is be lehet tenni, mi mikor elkezdtük az etetést, gyakran magunk után a széket is lefürdettem.. :)

fehér-piros-kék színben lehet kapni.

2010. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem fontos lenne, hogy kicsi helyet foglaljon, v. össze lehessen csukni, mert panelba lakunk. A másik pedig, hogy stabil legyen, mert a gyerkőcöm evés közben is izeg-mozog, forgolódik folyamatosan.
2010. febr. 19. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
az ikeás stabilnak abszolút stabil, összecsukni annyira lehet, hogy a négy lábát kiveszed.
2010. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!