Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MiKor lehet szülés után...

MiKor lehet szülés után utazni a babával?

Figyelt kérdés
Anyosomék 4óra utra laknak tölünk, erőszakoskodnak hogy husvétra menjünk le, a kicsi akkor 3hónapos lesz, szerintem és a védőnő szerint is korai. de igy azt kapom a fejemhez hogy én nem akarom levini a picit. bezzeg ők nem jönnek.
2009. febr. 12. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan nyugodtan lehet vele utazni több órát, szerintem. Eszik, és utána lehet indulni, az én lányom olyan jókat aludt, mikor utaztunk.

De ha neked ez terhes, mondd meg, hogy jöjjenek ők.

2009. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi mobil család vagyunk nagyon. Pcim imád utazni. 3 hetes korában vittük le anyósomékhoz, ők 30 percre laknak.Sógornőmék Pestről Dunaföldvárra 1 hnapos korában hozták le elöször a picit. Sztem 1 hós gyerekkel lehet azért már utazni, 120-130 km-eket is.
2009. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, mi már 7 hósak vagyunk
2009. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom márciusban már 1 éves lesz, de tavaly júniusban Németországba utaztunk autóval, 30-40 fok melegben.

Nyugodtan menjetek a mamihoz, biztos van oka, hogy miért nem jön.

Kocsiba tegyél egy kemény kartonpapirt, vagy vékony bútorlemezt, mert, ha bepisil a pici azon a kocsiban is tisztába tudod rakni,mivel Magyarországon az útszélén nincsenek olyan szuper wc-k mint az osztrák-német autópályán, ahol még fűteni is tudtam a picire.

Jó utat!

Üdv

2009. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 3-4 hetesen vittük először hosszabb útra. Igaz,az csak msáfél-2 óra volt. Semmi baja nem lett a babának.

Egy hosszabb utat úgy tudnék elképzelni, hogy minimum 1szer megállni, kivenni a babát az ülésből,hordozóból és letenni vagy a hátsó ülésre, vagy a babakocsiba, hogy tudjon nyújtózkodni.

3 hósan már több órát is eltöltött a hordozóban, főleg,amikor nagybevásárlásra mentünk. Semmi baja nem lett akkor sem!

Kaja, ital legyen kéznél, meg egy rakás pelus, játék, takaró, stb...

Amúgy meg nem szép anyósodék hozzá állása! Eleinte hozzánk is inkább eljöttek látogatóba, később pedig már mi mentünk...

2009. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen a kocsiban levő tisztábatevés körülményes, de menet közben még megetetni is tudod. Szóval csak nyugodtan utazzatok.
2009. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Tavaj a lányomat 7 hetesen vittük haza anyuékhoz Németországból Mo ra megmutatni.

Aztán nyáron szintén mentünk.Azóta Rebeka 1 éves,és már több 1000kmt megtettünk..4x N.o-M.o.+az itteni utazások.

2009. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tavaLY
2009. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi 6 hetesn mentünk először (mentünk volna előbb is, de így jöttek ki az oltások) Győrből Pécsre, 4 óra, megállással, szopival 5-5,5 óra út.

Kiskorában sokkal jobban bírta, aludt, szépen elvolt. Most hogy már nagyobb (8 hós) sokkal jobban unatkozik, nem szeret ennyit egyhelyben lenni, főleg ülve.

Nyugodtan menjetek, nem kell burokban tartani azt a gyereket, főleg nem 3 hónaposan...

2009. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor megszületett a pici fiunk,a bátyja a mamáéknál volt,tőlünk 240 km-re.

Pont egy hetes volt a pici ,amikor érte mentünk.

A pici 2 hónapos volt,amikor már négyesben mentünk mamáékhoz,akkor 5 napig ott is maradtunk.

Nagyon jól viselte :)!


Csak azt tudom tanácsolni,hogy dönts belátásod szerint.


A babának úgyis az a JÓ hely,ahol te ott vagy :)!

2009. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!