Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer helyett lehet...

A tápszer helyett lehet ideiglenesen minden étkezésre tejpépet adni?

Figyelt kérdés
Egyelőre a gyümölcsöket nem nagyon akarja megenni, de rajta vagyunk. :) Vagy azért a tápszert is adni kell neki naponta egy-kétszer?
2009. febr. 12. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a tápszert ne hagyd el, a tejpépnek nem olyan "hasznos" az összetétele. a tápis babák hozzátáplálásánál a tápszer olyan, mint a szopisoknak az anyatej. nekik is a tejcsi mellé jön a többi kajcsi. a tápszereseknek pedig a tápi az "alap" :)
2009. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a védőnőm azt ajánlotta, hogy először csak egy étkezést helyettesítsek. Mindegy, hogy ez gyümölcs, főzelék, vagy éppen tejpép, de fő a fokozatosság. A többi étkezés mindig tápszer legyen. Először az uzsonnát és a tízórait, majd az ebédet,aztán a vacsorát, és legutoljára a reggelit helyettesítsem pépes, majd szilárd dolgokkal. Amennyire én a tejpépek dobozait tanulmányoztam, nem nagyon vannak benne azok az összetevők, mint a tápszerben, így szerintem ne hagyd el. Főként, ha nem olyan idős még a babád!
2009. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!