Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám,...

Miért csinálja ezt a babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elalszik a karomban,majd beleteszem a kiságyba és alszik 10 percet,majd felkel és sírni kezd a kiságyba!Természetesen kiveszem,de erre méééég jobban sírni kezd,akkor visszarakom de ugyanúgy sír!Kell vagy 20 perc mire megnyugtatom valamennyire,de vissza nem alszik!Nagyon fáradt,ásítozik dörzsöli a szemét!2 hós
2009. febr. 12. 13:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam félálomban lerakni,hogy lássa,hogy hol alszik el,nehogy az legyen,hogy eltűntem "alóla",de az se segít!Haggyam sírni,ne vegyem ki,mert nálam is sír,de miért?
2009. febr. 12. 13:55
 2/16 anonim ***** válasza:

TEj van? Nem éhes? Nem fázik? Nincs melege? Pelus tiszta?

Ezek a szokványos dolgok...

Vízszintesen veszed fel? Böfizik kaja után? Lehet fáj a pocakja...

Maszírozd meg neki, tornáztasd, és látod majd, ha jobb neki, vagy hogy nem engedi...

Ha cicis, adj neki cicit, lányom azon megnyugodott.

2009. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd. Ilyen picinek még szüksége van rád:-)
2009. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van,hogy nagyon álmos,akkor is sírni kezd,ha elkezdem ringatni,mintha tiltakozna az ellen,akkor lerakom,de akkor is sír!Hol rontom el?
2009. febr. 12. 13:57
 5/16 A kérdező kommentje:

A szokvános dolgokat kiszűröm,nem nézhetem el minden nap őket!Nem fáj a hasa az tuti!!Álmos az biztos!

Nem hagynám Én sírni,de nálam se nyugszik meg!

2009. febr. 12. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:
lehet, h olyan álmos, h csak sír már. az én fiam akkor ébred fel altatás után, amikor nagyon fáradtan altatom el.
2009. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagyon fáradt, az én lányommal is előfordul, hogy felébred valamire, sír, de ha felveszem, akkor is... Ugyanis szeret kinyújtózva aludni, amit karban ugye nem lehet. Nálunk az vált be, hogy oldalára fordítom és finoman "rázom" a popsiját és símogatom a hátát, miközben ő a kiságyban fekszik. Általában gyorsan el is alszik és utána nem ébred fel egy jó darabig.
2009. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még az is bevált, hogy a franciaágyon fekve szopizunk, belealszik a szopiba és otthagyom aludni, betakarom a pulcsimmal, amit akkor vetek le, így anyaillat van, nem is pakolászom sehová, alszik szépen.
2009. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem rontasz el!

Próbálkozhatsz egy babakocsikázással, szép idő van:)

2009. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Én akkor ölbe veszem, járkálok vele, dúdolok, vagy halkan beszélek hozzá és nyugtatgatom, vagy megpróbálom még cicit adni neki. Egy idő után megnyugszik. Van, hogy 10-15 perc is eltelik. Apa is szokta ölben fogni. A lényeg, hogy te nyugodt maradj, mert megérzi ha nem és akkor ő sem fog!
2009. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!