Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valahol babakocsihoz...

Lehet valahol babakocsihoz "csomagtartót" venni?

Figyelt kérdés
Graco b.kocsink van, ugy kaptuk,és sajnos nem volt hozzá, de nagyon jó lenne...
2011. febr. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, mire gondolsz. A mi babakocsinknak nagyon kicsi a kosara, ezért vettem egy hálós tartót. Olyan szatyor féle, amit hozzá lehet rögzít a tolókarhoz.

Müllerben vettem.

2011. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami az ülés alatt van tároló rész... Mennyit bir el az a hálós tároló? Én is láttam már a neten, de nem tudom mennyi a teherbirása?!
2011. febr. 15. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is Graco kocsink van, kaptuk mi is, nekünk rajta volt. Imádom!!! Bevásárlás jó része belefér, méretre 3 kg kenyér tuti!

A Graco oldalán nem látok ilyen kiegészítőt, de úgy emlékszem, teszveszen, vagy vaterán láttam nemrég.

Én bizományiban is megnézném.

Sok sikert, és majd írd meg, sikerült-e találni!

2011. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teszvesz és vatera is végigböngészve, nincs egyiken sem. próbálok nézelődni, de annyi oldalt végignéztem már és nincs...
2011. febr. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!