Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a F. P....

Mi a véleményetek a F. P. tanuló kulcsokról? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN! Én nem akartam, de akárhova mentünk a kislányom mindig ezzel játszott, így kapott egyet és imádja. Sokszor eljátszik vele.
2011. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. 12 hós volt mikor megkapta akkor még nem igazán foglalkozott vele. Most 15 hós és egyre többet nyomkodja. 1.5 éves kortól szerintem már nagyon jó játék.
2011. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónaposan kaptunk egyet. Nagyon szereti a zenéket benne a kislányom. Nyomogatja és "táncol" rá. :D Most 10 hónapos.
2011. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kislányom karácsonyra kapta, akkor volt négy hónapos, nagyon szereti a zenéket is rajta, de imádja rágni a kulcsokat is. Mivel most 6 hónapos inkább csak a játékról szól a dolog, de később majd elkezdjük tanulni vele a szavakat, és a színeket is.
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!