Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önálló iváshoz milyen "tanulóp...

Önálló iváshoz milyen "tanulópoharat" vegyek 1 éves babának?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami már nem csőrös, lehetőleg nem is füles és műanyag, amiből tényleg megtanulhat inni vizet.
2011. febr. 16. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én egyetlen babáknak való poharat találtam, kb. 1,5 dl-es micimackós. Vastag műanyag, jó a peremén a kiképzése is. Egy gond van vele, hogy amíg tanul, és te itatod, nem látod benne a folyadékot hol jár, mert nem átlátszó.

A fiam még nem használja, csak nagy ritkán, mikor oddaadom neki, mert nekünk még van olyan békebeli pici kávéspohár, aminek kifelé hajlik a pereme. Anyósom hozta, a fiúk is ebből tanultak meg inni. Pont a fiam kezére való, vastag üveg, tehát még elrágni sem tudja, és látom, hogy merre jár a folyadék. Ha van rá lehetőséged, szerintem ilyet keress valahol, nem tudom, lehet e még kapni.

2011. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
per pillenat mi is ilyen régi üveg kávéspoharat használunk, csak azt nem merem elengedni, mert ha ledobja eltörik, illetve a minap észrevettem, hogy megpattant a széle és hiányzik egy kis darab, szerintem nem bírta a mosogatógépet... Azóta aggódom hol lehet, ezért már csak műanyagban gondolkodom...
2011. febr. 16. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamnak egy Thomasos műanyag poharat vettem neki!

Abban tanult meg önállón inni.

Van egy kis füle így megtudja fogni és most már nagyon szépen megy neki :)

2011. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is micimackós poharat vettünk.Olyat, amit az első válaszoló írt.

Van, aminek két fogója van, és van olyan, aminek egy.Lehet kapni fül nélkülit is.Fogmosáshoz is ilyet használ a babám.Nagyon sokszor leejtette, de nem lett semmi baja.

Tányérból is ugyanilyen fajtát vettünk, mert nagyon jó.Lehet kapni az Auchanban és a Tescoban is.(A Sparban is láttam tegnap, de ott sokkal drágább volt.)

2011. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom ebből a pohárból tanult meg inni:


[link]


A pohár peremén kell szívni, mintha rendes pohárból inna, viszont nem önti le magát. Nekünk bevált, mást 21 hónapos, már rendes pohárból iszik, problémamentesen.

2011. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ügyes megoldások vannak már. A micimmackós pohár mennyibe kerül egyébként?
2011. febr. 16. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 500 volt a micimacis pohár.

Sokallottam érte, úgyhogy először nem vettem meg.Viszont amikor összetörött már két olcsóbb készlet, rászántam magam.

2011. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!