Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves korig írja ki a doki...

Fél éves korig írja ki a doki a tápszert, utána mindenki megveszi teljes áron, vagy van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, eddig kiírta a doki, most döntött úgy, hogy már nem.
2011. febr. 16. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell venni teljes áron, vagy felhagysz a tápszerrel és tejet adsz neki.

Én 21 hóig tápszert adtam a lányomnak, utána tejet.

De 1 év felett elvileg már csak reggel-este kell a tápszer.

2011. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, lányom is csak 2x kap tápszert, vettünk neki tejitalt, Milupásat, azt iszogatja. Szerintetek az is jó tápszer helyett?
2011. febr. 16. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó, az is tápszer, csak más a neve, de ha megnézed a dobozát, rajta van hogy anyatejkiegészítő tápszer.

Én is tejitalt adok 13 hónapos kora óta (akkor fogyott el a 9hónapos tápszer) a lányomnak. Most 16 hónapos.

2011. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok, jó a tejital is, jó a 2-es és a 3-as tápszer is, de jó a tej is.

Mindegy, csak napi fél liter tejalap legyen :)

2011. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes dokid van, hogy eddig kiírta.A mienk csak fél évig volt hajlandó.

Sajna teljes áron kell ezután megvenned.Ha jóllakik a kettes tápszerrel, az is jó.De jó a tejital is.

Amint betöltötte babád az egy évet, nyugodtan elkezdheted bevezetni a tejet.(Én inkább a tejet választottam, mint a tejitalt.)

2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek, az nem a doki kedvességén múlik, hogy meddig írja fel a tápszert! Egyes tápszereken (a sima, anyatej-helyettesítő tápszerek) csak a baba féléves koráig van támogatás. A speciális, Ha, Ar, stb tápszereken pedig akár kétéves korig.

Szóval az, hogy meddig írható fel a tápszer, az attól függ, hogy milyen tápszert eszik a baba.

2011. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, off!Pedig nálunk a doki kedvességén is múlt, mert az én babám tejallergiás volt, úgyhogy spec. tápszert evett.Kötelessége lett volna felírni.Helyette megkérhettem másik dokit.
2011. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!