Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos gyermekem reggel-es...

17 hónapos gyermekem reggel-este kap tápszert. Mennyi idős koráig adjam neki a tápszert?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 13 hónapos koráig adtam neki, majd bolti tejre váltottunk, igaz, addigra már szinte mindent evett :) Most 27 hónapos, és még mindig tejivó. :)


Ha úgy érzed, hogy amúgy kis súlyú, vagy betegeskedő, akkor add még neki a tápszert nyugodtan, ártani nem árt. Az enyém kicsit nagy volt súlyban egy évesen, és mint írtam, mindent evett már, ezért váltottam.

2011. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szintén 13 hónapos koráig adtam. aztán váltottunk bolti tejre, de 16 hónapos korától esténként tejitalt kap mert eléggé válogatós sajnos, a zöldséget nem igazán szereti, a tejitalban meg van egy csomó vitamin
2011. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:)) Én is 13 hónaposan váltottam át! :)

Hasonló okokból mint az első válaszoló.

2011. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2011. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!