Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan valtoztasak azon h a...

Hogyan valtoztasak azon h a babam ejszaka aludjon? Es ne keljen fel 2x-3x is ejszaka? vagy akar orankent. Mar nagyon fardat vagyok.

Figyelt kérdés

majdnem 4honapos a babam...ejszakankent sokszor felkell,igaz eszik es laszik tovabb...de ezt eljatsza 3x max egy ejszaka..regen vegig aludta az ejszakat akar reggel 5ig is...most pedig?

leteszem fel9kor es kepes fel 12kor felebredni,majd 3-4kozoztt,majd 7kor....vagy akar orankent...

nem laktat a tejem?mit csinaljak?


2009. febr. 12. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Azt tudom javasolni amit nekem is mondott a védőnő,hogy napközben tedd többször cicire,így kevesebbet sír és jóllakik,este pedig amikor eljön a fürdetés,majd etetés,utána pedig altatás.De ne rögtön mindjárt altasd,mert az nem jó!Én amikor így csináltam nem akart elaludni 10 óráig,csak utána.Az én babám 2 hónapos lesz holnap,és 1 hónapja,hogy ezt alkalmazom Nála,bevált.Eleinte nálam is így csinált,ahogy most Nálad,akkor én is majd' összeestem a fáradságtól.Remélem,hogy nem fog már változni,csak jobb lesz.Tudom még ajánlani az esti fürcsi előtt a masszírozást is,ami legyen 15-20 perces,utána a fürdetés.Hidd el nagyon fogja élvezni,és jót tesz a kis közérzetének! :) Sok sikert!
2009. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt,megprobalom..
2009. febr. 12. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kitartásra tudlak buzdítani, négy és fél hónapos a babám, egyszer se aludta át az éjszakákat, minden éjjel 3-4-szer keltem hozzá, és most egyik napról a másikra alszik egész éjjel, pedig semmit sem csinálok másképp! Este 7-kor fürdés, evés és utána rögtön alvás. Nem hiszem hogy a tejeddel van baj. En próbáltam minden felkelésnél kaja nélkül visszaaltatni, általában 4-ből egyszer sikerült. Te is próbáltad? Sok sikert, kitartást...
2009. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!