Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos hord még rugdalózót...

18 hónapos hord még rugdalózót? Most kaptam 4 pizsamát, amúgy szépek, de fogalmam sincs, ilyen idős korban felvesz-e még a gyerek ilyen lábfejes ruhát. Praktikus? Megtartsam? Kezdő vagyok, még csak 10 hetes a lányom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Most 20 hónapos és Ő csak az első 3-4 hónapban hordott rugdalózót. Nekünk jobb volt a body+nadrág összeállítás zoknival.
2011. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam tuti nem viselné el magán. Már 1 évesen is utálta a lábfejes rugi pizsamát, mindig azt nézte, hol dughatja ki a lábát, reggelre nem is volt benne a lába.

Viszont a lábfej nélkülit szereti, olyan pizsije van, 16 hónapos.

2011. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 2,5 évesen is pizsirugiban aludt. Szerintem praktikus, nincs kint a dereka, nem nyomja gumi. Alá adtam még rövid ujju bodyt.

Amióta szobatiszta, azóta használ rendes pizsamát, hogy könnyeben le tudjuk kapni, ha bilire ül.

Szerintem tartsd meg!

2011. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

utolsóval értek egyet az én fiam is hordott 20-hósan pizsirugit szerintem nagyon kényelmes és praktikus pláne ha nem nyáron lesz ekkora :-)

2011. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pizsamának nagyon jó! Nem kell zokni a pizsihez, nincs ki a dereka!

Meg nem is olcsó, tescoban 3 db 3700 ft!

2011. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom ugyan meg csak 14 honapos, de en szeretem a labfejes dolgokat, mert o minden zoknit leszed a labarol. A harisnyat is probalja, de eddig meg nem sikerult neki kibujnia belole:-) Alvashoz hasznaljuk mi is. En megtartanam. Arrol nem beszelve, hogy amire 18 honap van irva, nem biztos, hogy akkor lesz ra jo, lehet, hogy kesobb, de lehet, hogy elobb. Az en lanyomra mar most jo sok olyan ruha, aminek "18 honapos" merete van, illetve ahogy egy elozo valaszolo is irta, ha pont telen lesz ra jo, akkor meg praktikus is.
2011. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megtartom és kipróbáljuk. :-)
2011. febr. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!