Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adjak rá?...

Milyen pelenkát adjak rá? Mindig kifolyik a pisi.

Figyelt kérdés
Fiam 82 cm és 12 kg, nem dagi de jó kis pocakja van. Eddig 5-ös Liberót használtunk de már kicsi, átálltunk a 6-ra de a hasánál mindig kifolyik. (Nem tudom szorosabbra állítani.) Most vettem a zöld Tescosból 5-öst, de ennek meg túl rövid a dereka (az elejét szinte alig tudom lehajtani az oldalánál) így túl magas a combkivágása és oldalt folyik ki a pisi. (Aki próbálta mindkettőt a 6-os mennyivel nagyobb? Van egyáltalán?) Azelőtt Pamperst használtunk de folyton áteresztette a nedvességet és minden fehér body besárgult az elején ahol a pelushoz ért. A Rossmannost nem szerettem mert állandóan kijött belőle a zselé és ragadt mindenhova a kis testén, a DM-esből 1 darabot kaptunk de elég műanyag érzetem volt, így nem vettem többet. Létezik még valami?? Van valami ötletetek? Vagy én vagyok ilyen béna????
2011. febr. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig Huggiest használtunk 6-os méretből.
2011. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lányom is ilyen méretekkel rendelkezik és rengeteget iszik, ezért sokat pisil. mi Pampers activ baby-t használunk, eddig semmilyen problémám nem volt vele, pedig éjjel nem pelenkázom át és reggelre olyan 1 kg körüli a pelus. most 5-ös méretet használunk, ha gondolod szívesen küldök 1-2 db-ot kipróbálni. nem írtad melyik pamperst használtátok, a narancssárga nekünk sem jött be.
2011. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies,és a premium care pampers bevállt.
2011. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16:52 vagyok, a fehér pampers a premium care.A narancssárga nálunk is átázozz.
2011. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
átázott.:)Bocsi!
2011. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:52

Nagyon kedves vagy!!! Köszönöm, de nem vág földhöz a próbálgatás csak már nem tudtam mit próbáljunk ki!

Köszönöm az ötleteket!!!

2011. febr. 16. 16:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Másik 16:52 :-) neked is köszönöm!
2011. febr. 16. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem,hogy a premium huggiest vedd,és ne az economyt ( olcsóbb változat), mert a barátnőm is panaszkodott arra,hogy az nagyon szörnyű!
2011. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másik 16:52 voltam.:)
2011. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!