Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s Megőrülök! A 6 hónapos...

S. O. s Megőrülök! A 6 hónapos fiam nem akar enni, csak ordít-ordít-ordít már a 3-4 ennivalót adom neki és semmi! Minden nap ezt csinálja, valamit megkóstol, de már ordít is, még ha előző nap az is volt a nagy kedvenc. Nem tudom már mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ennivalója nem meleg, nem is hideg, több fajta kanalat, bébiételt, házi kosztot kipróbáltunk már, de folyton az ordítással kezdődik minden. Megőrülök már, eddig bírtam, ez megy már egy hónapja!
2011. febr. 17. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogzás? Torokfájás (no persze egy hónapja?)?

Ha cicizik is, akkor azt kell mondjam, hogy az jobban ízlik neki. Az én kislányom csak kétféle üveges ételt evett meg és semmilyen házi kosztot, no meg az anyatejet. A kisfiam addig nem volt hajlandó enni, amíg hús nem került bele és meg nem fűszereztem (lestyán, borsikafű, só) persze kis mennyiségben.

2011. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam ugyanezt csinalja, bar csak egy hete ma a sajat föztömön kivül 3!üveg bebietelt nyitottam fel neki...tapszer lett a vege ugy üvöltött.En a fogara gyanakszom
2011. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem kell neki a szilárd kaja. nem minden csecsemő rajong egyből érte. szreintem ne kíntasd vele se magadat se őt. ha cici kell, kapjon cicit (vagy tápszert, ha tápszeres). az enyém majdnem 1 évig szinte csak anyatejet meg gyümölcsöt fogadott el, mégse lett baja. most 2 éves múlt, és mindent eszik már, sosem erőltettem neki.
2011. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem cicis már, 5-6 fajta gyümölcsöt eszik, pár fajta zöldséget. De amint meglátja a kanalat...ordít. Aztán ordít egy sort, és megeszi a 3-4. féle ennivalót, amit kikészítek neki már, bevallom néha idegességemben! Semmi sem jó, semmi nem kell, amit először-másodszor kóstol, még akkor sem, ha előző nap, vagy előző két nap jóízűen ette. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baja.
2011. febr. 17. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet. Vagy a foga jön, vagy a torka fáj, akkor szokták ennyire elutasítani a szilárdat, de én inkább a fogára tippelek. Kenegesd be neki dentinox-szal evés előtt pár perccel, vagy adj neki chamomillát.
2011. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!