Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a lányomnak reggelir...

Mit adjak a lányomnak reggelire vagy vacsorára?

Figyelt kérdés
Megőrülök, hogy 20 hós lányom semmit nem akar megenni. Nem eszi meg a kenyeret és semilyen felvágottat. Tojást egy ideig megette azt is kenyér nélkül, de már arra is fújjog. Májkrém kilőve nem eszi meg, vajat sem. ma lekvárt evett kis kenyérrel csodálkoztam mi történt de hát nem adhatok mindig lekvárt neki, meg holnap szerintem már azt se enné meg. a Nesquik golyók mennének neki mert egyszer vettem végső elkeseredésemben, arra kattant szerintem rá. most egy ideig szüneteltetem nála. virslit szerette abból is a füstlit, de már azt is csak trancsírozza szana szét persze kenyér nélkül eszik belőle ha eszik. Kiflit mikor hogy eszi. Segítsetek légyszi. ti mit adtok konkrétan gyerkőcötöknek? Főzeléket egyáltalán nem eszi meg, ha más étkezésre váltok. hogyan szeretessem meg pl vele a főzelékeket. Mi a túrót csináljak?
2011. febr. 17. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, vegyél neki valami sós péksütit, pl.szezámmagos fonott, császárzsemle, ezeknek egy kicsit más ízük van mint a kenyérnek, amit nagyon szeret a kislányom: rio mare pate, kenhető halpástétom, egyébként nekem is nagyon nehezen eszik a kislányom, de ilyenkor zsarolom, akár kekszel (imádja) vagy hogy megnézheti a kedvenc meséjét ha szépen eszik, általában beválik.
2011. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányomnál is ez a helyzet(másfél éves)!

Elég rossz evő mostanában!Főzelék sajna neki sem megy:(

De reggelire megeszi a pogácsát,kalácsot,kakaós csigát,bundás kenyeret.

Ebédre húsleves a kedvenc!(tudom ez nem volt kérdés)

Vacsorára pedig szereti nagyon a tejbegrízt,abból mindig eszik!:)

Próbálj ezekből válogatni,hátha nektek is beválik valamelyik! Kitartás!

2011. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!