Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajdak 7,5 hós lányomnak...

Mit ajdak 7,5 hós lányomnak reggelire anyatej helyett?

Figyelt kérdés
Most jött meg a mensim, és egyszerűen nem hajlandó reggel szopcsizni, csak este, ha már félig alszik. Napközben már főzit, gyümit, tejpépet eszik. A tápszer eddig nem sikerült megetetnem vele. :(
2009. ápr. 14. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam a lányomnál. nem volt hajlandó elfogdni a tejemet, amikor megjött, mert rossz ízű és szagú lett. Csináltam belőle házi tejpépet: rizs- vagy kukoricalisztet (vagy ugyanezekből grízt) megfőztem vízben, kicsit lehűlt, hígítottamm anyatejjel, tettem hozzá valamilyen gyümölcsdesszertet (barack, szilva) és/vagy egy darabka banánt, és ezerrel termelte befelé (kanállal). De lehet kapni bolti tejpépet is. Ha nem fejed a tejedet, készítheted a házi tejpépet tápszerrel is.
2009. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!