Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betörhet a feje? Most tanul...

Betörhet a feje? Most tanul felülni, ha hátra esne a taposóra betőrhet a feje?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak felülésből esik hátra, és nem valami éles, kemény tárgyra ami a padlón van akkor nem. Szerintem.
2009. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
persze. hiszen ha hanyatt esel a tied is betörik. teendő minden elpakolni, letakarni ami szúr, kemény vagy egyéb bajt csinálhat! Végső megoldás a kutacsvédő amit babboltokban lehet kapni. Ez egy védőaspi pont az ilyen balesetek megelőzéséhez. (nekem nem volt, tapasztalatom így ninsc)
2009. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudom mi az a taposó,pedig már napok óta gondolkodom rajta.Minden esetre nálunk laminált padló van és mi hamarabb álltunk mint ültünk egy jó párszor elesett mint egy darab fa eldőlt szegénykém,de nagyobb baja nem lett szerencsére.Inkább azzal vannak a gondok,hogy 4kézláb megy az ajkát behúzza és egy párszor mikor hasra esett ráharapott.Még nincs foga így csak véraláfutás lett belőle,de mi lesz ha lesz...
2009. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A taposó az a járólap.Így megvan? :o))))
2009. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer kétszer esett a parkettára és egyszer a kőre a konyhában. Semmi baja nem lett szerencsére, de rögtön megtanulta, hogy meg kell tartani a fejét amikor esik. Azóta semmi probléma. A védősapi nemhogy röhejes, de meg sem tanulja a gyerek hogy kell esi. Pedig 2-3 éves korban esnek igazán csak nagyot és akkor nincs sapika.
2009. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már nagy gyerekeim is vannak. Amikor tanultak állni, járni, nagyon sokat estek , mint minden kisbaba. Elraktunk minden éles, hegyes dolgot a keze ügyéből, de a lakást nem lehet kipárnázni. Bizony sokszor koppan a fejecske, de ez sajnos ezzel jár. Egyébként a kutacs éppen azt a célt is szolgálja, hogy az ütődések okozta sérüléseket tompítsa. Ha gondolod, vehetsz "bukósisakot", de a piciknek meg kell tanulniuk esni, ha nem most, akkor később. Esetleg akkor fog nagyokat esni, amikor a kutacsa benőtt, ami még rosszabb. Tudom, hogy ha beüti magát, az fáj, de minden fájdalomtól úgysem tudod megóvni. 5 hónapos kislány anyukája
2009. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. febr. 13. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem a taposót,most már megvan,köszi:)Nekem a fiam amúgy kb 2hét alatt rájött ,hogy üljön le állásból,hogy ne üsse be magát.Kb egy hónapja állt fel-6hónaposan,most töltöttük a 7diket és már nem esünk olyan nagyokat.Muszáj,hogy egy kis félelem érzet kialakuljon bennük,meg kell tanulniuk.Persze én is próbáltam elkapni mikor egy darab faként el dőlt,de nem mindig sikerült sajna...de legalább megtanulja
2009. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!