Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb egy 1 évesnek?

Melyik jobb egy 1 évesnek?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


válaszokat köszönöm


2011. febr. 17. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én babámból kiindulva az elsőt venném.Azt sokkal jobban díjazná.Hintalovat már próbáltuk, de csak ráült és már le is szállt.Nem érdekelte ennyi idősen.
2011. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én az ugráló várat még nem venném,bár lehet,hogy örülne neki.Hintalovat meg az első szülinapja előtt kapott és pont ilyet,ami az utolsó képen van,csak egy kicsit sötétebb barna.De érdekes,hogy hogy a 2. és 3. képen lévő ló ugyanaz,csak a színe más és a feketének csukva van a szája és mekkora az árkülönbözet!Anyámék az Auchanban vették 8.990 Ft-ért!
2011. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocsi közben látom,hogy a fekete ló hangot is ad ki magából!Így már értem! Sorry
2011. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább ugrálóvár mint a nyerítő hintaló mert kitudja milyen hangot ad és lehet hogy megijed tőle az 1 éves!Az én fiam egyévesen imádta az ugráló várat a hintalovon nem biztos hogy tudná lökni magát.18 hónapos volt amikor hintalovat kapott,
2011. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2011. febr. 17. 14:43
 6/16 A kérdező kommentje:

Találtam még egyet:

[link]

2011. febr. 17. 14:54
 7/16 anonim ***** válasza:
inkább vegyél neki kismotort a hintaló helyett.
2011. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ugrálóvárhoz még kicsi. Szerintem a Micimackós a tuti, mert az hintaló és kismotor is egyben, én rögtön beleszerettem!
2011. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 1 évesem imádja a zenélős hintalovát!!!Bár még én lökdösöm,de nagyon szereti!A miénk zenéje aranyos,az egyik mintha vágtázna a paci,a másik meg egy cowboy-os zene,hát arra 'táncol' is!Nagyon szereti!

Ugrálóvár-egy egy éves tud már úgy ugrálni,hogy azt élvezni is tudja???Azt inkább jövőre!

2011. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is kapott egy hintalovat és egy évesen is imádta, most másfél éves és szinte minden nap felül rá és egyedül löki magát. Viszont az ugrálóvár az szuper én megveszem a 4 éves fiamnak. Egy évesnek nem való. Legalábbis abból indulok ki, hogy a kisfiam amikor 3 éves volt beleengedtük egy ilyenbe, de még akkor sem érzett rá.
2011. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!