Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettél kislány babádnak...

Mikor vettél kislány babádnak játék babát? Mikor érdekelte?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Már a kórházból babával jött haza.:)

De viszont úgy 3 évesen kezdett babázni.Eteti,öltözteti,tologatja kiskocsiban,altatja az ágyában.:)

(azelőtt leoperálta kezét,lábát,fejét)

2011. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aranyos vagy

az én babám 9 hónapos és még csak 1 rongy babája van de az sem érdekli,az is véletlenül

voltam turiban ami 5 percnyire van tőlünk és nézegette,megvettem neki de ithon már nem érdekelte

2011. febr. 17. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom mar reg kapott innen onnan, ilyen olyan babakat, 2 eves szuletesnapjara olyan babat vettem neki hordozoval amelyik hasonlit picit az igazi ujszulotthoz, de inkabb fel tole. max a barby babat veszi kezebe de nem igazan jatszik veluk. Mindennapjait rajzolgatassal, kifestossel, gyurmazassal, kretazassal tolti, tobbi jatek nem jon szoba mostanaba. 2 eves 3 honapos lessz a napokban, most meg ugy kezbe kezbe veszi a babakat de meg mindig nem jatszik veluk. Juniusba jon a testverke majd remelem megszereti a "babazast".
2011. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát úgy 9 hónapos körül volt, mikor első babáját kapta

Igazából másfél éves korától játszik vele. Tolja a kiskocsiban, cibálja, puszilgatja, fésüli (legalábbis próbálja), itatja pohárból stb. mondja neki, hogy Kati baba nagyon szereti


[link]


vagy rövidebb link, de nekünk az előző haj és ruhaszínű van

[link]

2011. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is van pont ilyen babank, rozsaszin hajjal, de sajna aval sem jatszik. elozo)
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom kb. 10.5 hónaposan szabályosan beleszeretett egy boltban egy rongy babába. Itthon többször "megtalálja" és akkor nagy az öröm. Mutogatja mindenkinek. Ha fésű vagy kanál van a kezében, és mondjuk neki, hogy fésüld vagy etesd meg a babát is, akkor megcsinálja. Magának is imitálni szokta a fésülködést és az evést. De ha nem mondjuk neki, akkor csak cipeli magával ide-oda, majd "elhagyja" valahol a lakásba. De ő még csak 11.5 hónapos többet nem is "várunk" el tőle babázás címen :D
2011. febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!