Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik járássegítő jobb? az...

Melyik járássegítő jobb? az árat ne nézzétek, mert nem itt veszem meg, az érdekel melyik típusú lehet a legjobb? a ti babátok szerette?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 17. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már biztosan tudott egyedül menni,akkor jó és akkor tudta tologatni. Járni viszont egyedül tanult meg. Igaz,nem is erőltettem,hogy addig tologassa,amíg még nem ment egyedül. Egyszer hasra esett vele,utána már sokáig nem is ment a közelébe. Anélkül is megtanult járni és esni is 11 hónapos korában.
2011. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ár nem számít akkor szerintem ez a legjobb [link]

nekünk ilyen van, sok gomb van rajta amit nyomogatni lehet, szép dallamot játszik és beszél, és stabil.

2011. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második.
2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első vagy a harmadik, mégpedig azért, mert kismotorrá is alakítható. Én már sajnálom, hogy nem ilyesmit vettem, csak sima járássegítőt, mert a kislányom állandóan bele akar ülni (olyan, mint egy kis talicska), és hajtani magát, de persze nem megy neki. És a kismotort sokáig szeretik a gyerekek.
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

FP víziló...azzal is lehet bébitaxiként is működik, a lányom már 10 hónaposan lökötte magát vele.

Aztán járni tanult vele, végül a majmát(moncsicsi még enyém volt egész jó állapotban van) belepakolta a "hasába" és azt tologatta amíg nem kapott játék babakocsit

2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, pont az érdekelt, hogy az átalakítható jobb-e, amugy meg pont én is a v-tech-eset néztem ki a sok gomb meg kütyü miatt, csak az sajnos nem alakítható kismotorrá...
2011. febr. 17. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

nekünk a 3.féle van, és szeretjük!

bár még csak 8hós és nem állt fel, még nem használjuk, mint járássegítőt, de a játékokkal játszik egyfolytában ami rajta van. A nagyobbik 2évesem meg motorozik vele állandóan! :-) két gyereket is foglalkoztat egyszerre, szóval nekünk bevállt eddig.

2011. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen volt,én meg voltam vele elégedve,nem a legdrágább,de teljesen megfelelt a célnak:


[link]

Később bébitaxit kapott,azzal rallizik,illetve most a babakocsi a favorit.

2011. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!