Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívó használata...

Milyen orrszívó használata ajánlott 3 hós babámnak? Kézi v porszívós a jobb? Ha porszívós, azt bármilyen porszívóra rá lehet csatlakoztatni? Mire figyeljek a vásárláskor? Praktikusat szeretnék, ami a babának a legjobb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem porszívósat vegyél. A kézivel csak küzdenétek, miközben ordítana a babád.

Bármilyen porszívóra jó, csak állítsd gyengébb fokozatra, ne legyen nagyobb 1000 wattnál.

1-2 szívás és a babád kap levegőt :)

2009. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképp a porszívós a jobb! Én mielőtt megszületett a kisfiam, kézit vettem neki. Amikor meglátta a gyerekorvos, jót mosolygott rajta és rögtön mondta hogy ezzel semmit nem lehet kiszedni, csak ami már szinte amúgy is kint van! És tényleg így van! 5 hetesen benáthásodott a babám és csak a porszívós segített neki! Előtte egy kis Sterimare orrspray és pár percre rá már ki tudtam szívni mindent! :)

Bármelyik porszívóra rá lehet csatlakoztatni, én három félén használtam!

Én úgy tudom, hogy azt nem kell nézni, hogy mekkora a porszívó teljesítménye, mert az orrszívó beszabályoz és nem kell attól félni hogy kárt okoz a piciben!

2009. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1500 W-os a porszívónk és nem állítható. Így milyen orrszívót tudok rácsatlakoztatni?
2009. jún. 25. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok!

Nem baj, ha nem állítható a porszívód, az orrszívó úgyis levesz az erejéből!

Csak nekünk állítható a porszívónk és ezt ki is használom! De emiatt ne vegyetek új porszívót is, a babádnak nem lesz semmi baja, ne igzulj! Egyébként egy könyvben olvastam, hogy max 1000 watt lehet, de csak azután olvastam, miután én is kipróbáltam 1600 watton :S Na mindegy, tényleg ez nem számít, csak a babatakony jöjjön ki!!

2009. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megijedtem, h másik porszívó is kell...
2009. jún. 25. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne használj porszivóst.

Újszülöttnek az otrivines nagyon jó! Sőt később is.

Kiméletes, csendes.

1400 ft-ba kerül.

Később vegyél elektomosat.

Nagyon jó, csak meg kell tanulni használni, mert van aki elbénázza és az orrszivóra fogja.

2009. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia, a babám most volt náthás, porszívós orrszívó nélkül már a fül-orr-gégészeten lenne fülfelszúrásra.

Nagyon le tud rakódni a váladék a kis nózijukban!


Egyébként arra figyelj használat közben, hogy a porszívó csövén azt a "szellőzőt" nyisd ki, mert túlpörög a gép!

Biztos tudod, miről beszélek.

Így a szívóerő is lecsökken optimálisabbra, és a porszívó sem megy tönkre.


Én már egy porszívót leamortizáltam... akkor még nem nyitottam ki az a kis szellőző lyukat... :-)

2009. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Bármivel le lehet szivni rendesen az orrot, ha oldva van a váladék. még szivószállal is, és nem a porszivó mentett meg a fülfelszúrástól.

Ilyet doki nem mondhat, te meg magadtól ne mondj ilyet

2009. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Te fül-orr-gégész vagy?

Csak, hogy ennyire meg vagy győződve arról, hogy hülye vagyok...

2009. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is porszívósat vegyél. Szépen kiszív mindent és hamar megvan. :)
2009. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!