Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka gumis derekú a...

Melyik pelenka gumis derekú a Libero-n kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, h sok ilyen kérdés volt már, de engem kifejezetten az érdekel, h melyik az a pelus, aminek

1. gumis a dereka

2. vastag az anyaga (mint a Liberonak)

3. hosszú a belsejében a betét (derékig felmegy)

4. olcsó


Eddig csak Libero-t és Pampers-t használtunk, de én azt hittem, h hasonló a kettő (az 1-es méret alapján). Aztán csak Libero-t használtunk, most pedig a rokonoktól kaptam rengeteg Pampers-t (kb 250 db van itthon!!!). Tegnap elfogyott a Libero, és kibontottam a Pampers-t. Teljesen ledöbbentem! Vékony, nem gumis a dereka, és nem ér a nedvszívó rész a hátáig a kicsinek! Már előre látom a baleseteket!!! (mindig derékig kakis a kicsim, de a Libero megtartotta a cuccot)


A környékünkön van Spar, Rossmann, Lidl, CBA, Reál, és ha nagyon muszáj, akkor elmegyek a Tesco-ig is. Viszont nem tudom, h melyik bolt pelusa felel meg a fenti kitételeknek, lutrizni meg nincs kedvem, mert olyan jól nem állunk, h mindegyikből vegyek egy csomagot, aztán vagy beválik, vagy nem.

Az is fontos, h olcsó legyen.


Tudnátok ebben segíteni nekem? (hármas és négyes méret érdekelne főleg)


Köszi szépen!


2009. febr. 13. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Tesco-s lila és a Rossmannos is gumis derekú, és árban is nagyon jók, főleg akcióban. (27-29 ft/db-ra jön ki a 4-9 kg-os).


A többit még nem próbáltam, így azokról nem tudok infót adni.


4 hós kislány anyukája

2009. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én eddig Pamperst használtam főleg (volt Libero is), nekem az megfelelt. Ha a fiam berottyantott, nem volt még olyan pelenka eddig, ami bent tartotta volna. :) Hacsak nem azonnal cseréltem. Most kaptam egy csomag Rossmann-os Babydream-et, igaz én már 4-est használok, de szerintem ez eléggé hasonlít a Libero-ra. Gumis hátul, elég kényelmes a babának és még nem áztam át vele. Ráadásul olcsó is.

2009. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valaki szerint kellő vastagságú, valaki szerint vékony a színes Tesco-s pelus (NEM a Tesco gazdaságos, mert annak nem gumis a hátulja). Mióta ezt használjuk, azóta egyszer sem volt baleset, pedig éjszaka általában nem teszem tisztába.

A többi feltétel megállja a helyét. Az ára pedig nem akciósan a 68 db 2390 Ft körül van, akciósan pedig ugyanez 1990 Ft szokott lenni (de volt már 1490 Ft is). De lehet kapni 38 db-osban is.

2009. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont tegnap vettem lila Tesco-s pelenkát! Előtte Liberot használtunk, de sajnos kiütötte a picit, ezért váltottam! A Tesco-s teljesen ugyan olyan mint a Libero, de mindenképp a lilát vedd, mert a kék nem olyan jó! Csak ajánlani tudom!

2009. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tescos lilla.
2009. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Evy baby - Telepolc nagyon jó és krémes is ráadásul
2009. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem ezeknek a paramétereknek a rossmannos felel meg. nekünk nagyon bejött éjszakára is. de a tescos lila is jó.
2009. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Először a Lidl-ben veszek, mert azt ma du megnéztem, 2500 Ft egy csomag. Han nem válik be, veszek Rossmann-ost.

Még egyszer köszönöm! :)

2009. febr. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!