Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerek is kenyér nélkül...

Más gyerek is kenyér nélkül szereti a felvágottakat?

Figyelt kérdés
A rántottát is kenyér nélkül enné, de apró csipeteket bele szoktam tenni és úgy sütöm meg. Néha eszik kenyeret is, de sokszor van úgy, hogy leeszi a sonkát vagy éppen ami a kenyéren van és úgy eszi magába. egyik nap a szalonnáért kezdett el "repülni" és azt is magába ette.
2011. febr. 17. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sajtmánia van. 16,5 hónapos, megy a hűtőhöz, és mondja, hogy sajtot, sajtot. És addig nem nyugszik, amíg nem adok neki legalább egy szeletet. A kenyér az már nem kell hozzá. :((
2011. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk se eszi, csak ritkán. Akkor már inkább zsemle vagy kifli, mert ugye annak érdekes a formája is.
2011. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Később meg fogja enni hozzá. A fiam is először csak magában ette, később már kis kenyér is csuszott utána:)
2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lányom se eszi...viszont arra rájöttünk,hogy mint pirítós vajacskával nagyon csúszik neki,egyébként nem.
2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem pedig az üres vagy max.vajas kenyeret eszi csak meg lehetőleg felvágott nélkül,de legalább valami zöldségfélével.kolbászt azt szerette régebben,most csak 2-3 karikát hajlandó megenni belőle kb.két havonta.
2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az 1 éves kisfiam, most kb. 1 hete sem kenyér, sem kifli, semmi!!! Remélem nem marad így a helyzet. Nem tudom, hogy lakik jól felvágottal és sajttal. Ha a szájába teszem a kenyeret, azonnal kiveszi és az asztalra teszi, annyira édes egyébként.
2011. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szalámi, virsli, sajt, májkrém. Magában eszi. :) Azért lecsúszik a kenyér, zsemle is mellette egy-egy kis darab, de általában magában eszi ezeket. 21 hónapos.
2011. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha ez nem egyedi eset. biztos jól laknak így is.
2011. febr. 17. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves, és nagyon ritkán tudok beleimádkozni egy kis pékárút. Ő is mindent magában enne. A szalámihoz szoktam neki tojást főzni, mert azt nagyon szereti, és így én is laktatóbbnak gondolom. 2-3 tojást simán bevág, de az Ő szavaival élve: csak a fehér tojás kell, a sárga tojás nem finom.

A bundáskenyeret viszont szereti. Legalább hetente 2x sütök is neki.

2011. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Másfél évesem is leszedi a felvágottat. Most próbálgatom, hogy két megvajazott vékony kenyér közé teszem és jól összenyomom. Eddig beválik. Még nem jött rá, hogy szét lehet szedni, és megeszi.
2011. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!