Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen el vagyok keseredve!...

Teljesen el vagyok keseredve! Mit tehetnék, h hat és fél hónapos Kisfiam egyen?

Figyelt kérdés
Elvileg 2x eszik szilárd ételt, 3 szopizik nappal és egyszer éjszakaAzért elvileg, mert kb egy hete alig akar enni!Lehet ekkora étvágytalanság amiatt, h a két felső foga jön neki? nagyon be van duzzadva, s ma éjszaka 3x felsírt, amit soha nem szokott! Éjszaka jól szokott szopizni, de most félálomban sem megy úgy mint eddig.Ma tízóraira is csak 5-6 kanál gyümölcsöt fogadott el, meg pár korty vizet!Az etetések közt nagyon vidám jókedvű,de enni nem akar. Szerintem fogyott is, bár ezt nem tudom biztosan, mert nincs itthon mérleg.Nem akarok minden héten a védőnőhöz menni,múlt héten voltam. Akkor is alig hízott pár dekát 3 hét alatt. Amúgy állandóan mosolyog, játszik. Mit tehetnék érte?
2009. febr. 13. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi,ne aggódd betegre magad:)

Szóval,a foga simán csinálhatja.

2009. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósak vagyunk és majdnem ugyenez a helyzet, bár egy kicsit jobb mint nálatok, már! Nekünk is volt ez és én is nagyon el voltam keseredve, nekem 2 héttel ezelőtt fogyott is 30gr-ot 1 hét alatt. De kezdünk visszaállni mert most megálltak a fogacskák a növekedésben. A fog sok nyűgöt okoz, sajnos, amit csak türelemmel lehet szerintem túl élni. Az elmúlt hetekben volt hogy 6-8 alkalommal is felsírt éjjel. Éjszakára én a Dentinox-ot használom, nappal pedig Dologél-lel kenegetem az inyét és van borostyánláncunk is. Fájdalomcsillapítót 1x kapott eddig a fogára, de akkor keservesen és vigasztalhatatlanul sírt. Ezeket teheted esetleg érte, illetve hogy türelmes vagy nagyon (nekem nagyon nehezen ment az elején bevallom, de már jobb). A lényeg, hogy nincs tulképp baj, ez a természet rendje, jőőőnek a fogak :) Fog ő még biztos sokat sokat enni :) KITARTÁS! Jó babázást
2009. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a fogától van ha jókedvű csak nem eszik. Az én lányom ugyan ezt csinálta. Én is bepánikoltam de 2 hónap alatt túltettem magam rajta. Amennyi jól esik neki annyit egyen de ne erőltesd mert a kanalat megutálja és nehéz lesz visszaszoktatni rá. Most épp nem jön foga, jobban is eszik. Türelem:)
2009. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vígasztalást,nagyon aranyosak vagytok.
2009. febr. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!