Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. Kisfiam...

El vagyok keseredve. Kisfiam 8 hónapos lesz és még nincs foga és még nem ül. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A fog teteje már 3 hónapos korában látszott és azóta is csak szenvedünk.Hason utál lenni,meg csak rövid ideig tűri.Ebből igy hogy lesz kúszás,mászás?

Ha elfeledkezik magáról akkor megül egy pár pillanatig,de ennyi.

Dr.nő szerint minden rendben van,de aggódjak.De olyan rossz látni azokat az anyukákat akikkel egy időben szültem,és az ő babájuk már ül és foga is van.


2011. máj. 10. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Forogni tud? Hasról hátra és vissza?

A fog miatt ne aggódj, nem marad így, még bőven ráér fogakat növeszteni.

2011. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél elkeseredve !Élvezd gyermeked minden pillanatát .Mindennek eljön a maga ideje .A lányom 8 hónapos korában egy hónap leforgása alatt csinált mindent .Fel állt ,mászott ,és elindult .Minden héten mással örvendeztetett meg .Az első foga 10 hónapos korában jött csak ki,és őrült tempóban jött onnantól kezdve a többi is .
2011. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, pláne, ha az orvos is azt mondta :) Kisfiam szintén késő fogú és későn ülő volt, de semmi gond vele :) viszont 2 hét alatt állt fel, ült le, kúszott, mászott, majd lépegetett bútor mellett, egyszerűen biztosra ment. Minden baba más, nyugodj meg.
2011. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy ismerős baba,akivel 2 hét van közöttünk már 3 hósan fogzott és ült,4hósan állt.Totál kivoltam.Most 8 hósan már mindenben utól értük.Semmi baj,majd minden jön idejében.Lehet hogy hamarabb fog beszélni mint a többi baba.

Amúgy nekem egy héten belül állt fel,jött ki az első 2 foga és kezdett el mászni.Semmi előjele nem volt,nem is gyakorolt rá úgyhogy nyugi!!!

2011. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz más anyukák babáival, ne hasolítgasd a sajátodhoz!

Semmi baj nincs a babáddal! Az én babám is 9 hónaposan kezdett önállóan ülni! Na bummm!

2011. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Látod rögtön 3an írtuk,hogy mindent egyszerre kezd el,nem hiába.Türelem!
2011. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lassú gyerek, ne aggódj!

nálunk az első ilyen volt, mindent megfontoltan kezdett:)

- 11(!) hónapos múlt, mikor koccant a kanál - na , akkor evvel nem kell semmit tenni-mondta az orvos! Most már nagy, okos, mélyen gondolkodó, és ragyogó, hibátlan a foga!!

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!Aranyosak vagytok!


Igen,forog már mindenfelé.

2011. máj. 10. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:

ja és előbb felkapaszkodott - 9 hónap körül, majd leereszkedve ült le. Ülni nehezebb!

beszéd is későn - sok híres ember életrajzában olvashatod, majd 3 éves koráig nem beszélt.

Persze mindent értett, és hirtelen nagyon beszél utána, de megfontoltan halad. :)))

Eltérőek a kisbabák ritmusai -jó, ha a sajátjában lehet, nem kell aggódni!

2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a fiam foga már ár hónaposan látszodott az íny alatt, de kibujni csak 10 hónaposan bújt ki. aztán jöttek szépen sorba. Az ülés nálunk is sokára jött. A szomszédom lánya 5 héttel idősebb és sokkal nagyobb, ügyesebb és sokkal többet tud, mit az én fiam. De a doki szerint a fiam normálisan fejlődik és nincs vele semmi gond. igaza van, mert a fiam sokkal gyorsabban tanul meg dolgokat, pl ő nem szavakat mondott elsőre, hanem szinte egy egész mondatot. Nyugi, látni fogod, hogy amíg egy lépés másnál heteket vesz igénybe addig nálatok gyorsabban megy majd
2011. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!