Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék szorulásos...

Mit tehetnék szorulásos -tápszeres- babámmal? El vagyok keseredve, légyszi adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

a kamilla meghajtja és fáj tőle a hasa, a laveolac-kal ugyanez a helyzet. ha a megfelelő adagot adom, üvölt a fájdalomtól és végül megy a hasa. ha kevesebbet adok, a hasa fáj tőle, de nem hat...

hiába itatom vízzel. tápszert is váltottunk, milupáról bebára (ha start mindkettő). a helyzet változatlan. csak erőlködik szegénykém, de iszonyatosan. még pukizni sem tud a beszorult kakitól. csak a kúp segít és a hőmérő. de hát ez nem mehet így tovább! most 9 hetes, 3-4 hete ez a helyzet. nem tudom mit tegyek. a védőnő nem tud mit mondani, csak hogy türelem...


2008. dec. 15. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! sajna, szerintem ezek már a leghatékonyabb eszközök. Sokszor nálunk is csak ez segít, pedig a kisfiam anyatejes. Hogy teáztatod? Cukrot teszel a teába? Nekem a védőnő javasolta a cukrot, nekünk a pukizásban mindenképp segít. Én minden hami előtt adom neki, az az igazi, ha fél órával előtte megkapja. Ha úgy látom gond van, akkor kap egyszerre nagyobb adagot. A végső megoldás nálunk is a kúp.

Sajnálom, ha nem tudtam segíteni. Tudom, hogy milyen rossz nézni, ahogy küszködik szegényke.

2008. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az Espumisan cseppet. Drága egy kicsit, de nálunk pl bevált. Ordított, mert fájt a hasa, de még pukizni sem tudott. 3 órákat cipeltem, tornásztattam, mire 5 óra után rottyantott egy nagyot, és elaludt. Aztán az espumisan segített a dolgon, most már naponta egyszer kakil, és nem erőlködik. Remélem segítettem!
2008. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. aranyosak vagytok! az espumisant is próbáltam már. hasztalan. alig várom, hogy adhassak majd neki gyümölcsleve. olvastam, hogy sok babának az segít. de hát az még min. 2 keserves hónap...
2008. dec. 15. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld emg a gripe water gyógyvizet, az én kisfiam is tápszeres volt, neki is szorulása volt, de ez hatott. Az espumisan cseppből 25 cseppet is lehet adni, evésenként. Meg még a duphalac szirup, próbáljátok ki. ami még segíthet, gyümölcslevek, homaeopátiás bogyók, mindent próbáljatok ki, hátha valami beválik.

Sok sikert!

2008. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a Normaflore vált be, lehet huzamosabb ideig is adni, akár 1 hónapig is.
2008. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az Infacol csepp nálunk bevált. Kjcsi előtt adtam a lányomnak és már kaja közben durrogtatott.

Nagyon sokat tornáztattam. Van egy baba masszázsolaj a hasára kell kenni, a köldökétől kifele, körkörösen masszírozni, mindig jobb oldalon fejezd be.Naponta többször is!!

Az olaj neve: Weleda baby masszázsolaj. (német)Az árát sajnos nem tudom, mert én is ajándékba kaptam.

Ami még hatásos volt az a szélcső, kíméletesebb, mint a lázmérő.( ettől is pukizott akkorákat, hogy csak na. Sőt...kakiban sem volt hiány) A maszit és a szélcsövet együtt használtam. A szélcsövet nem kell!!mindennap.

Remélem tudtam segíteni és valamelyik módszer nektek is segíteni fog. Bogi

2008. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!