Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom napról...

Másfél éves lányom napról napra, hétről hétre, rövidebb ideig alszik reggel. Mihelyst kivilágosodik, azonnal fent van. Normális ez?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy este mikor fekszik le, Ő reggel akkor is kel ha kivilágosodik. Teljesen mindegy, hogy este 22kor, vagy 19kor aludt el. Sötétítőfüggönyünk van, ami nem valami sokat segít. Redőnyt nem fogunk emiatt csináltatni, jövőre ugyis elköltözünk. Kérdem én, mi lesz nyáron, hajnali 5kor fogunk kelni? Mert akkor világosodik? Vagy hogyan lesz.
2011. febr. 18. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát elképzelhető.Az én kisfiam is felébred,ha világos van,mióta sötét van a szobájában,8-ig alszik.

Ha nem akartok redőnyt,próbálj kitalálni valamit,hogy sötétebb legyen.

2011. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez meg okes,ertem.

de mi van nalunk,egesz ejjel nagyon rosszul alszik,aztan feljon a nap es huzza 10ig.mar olyan vilagos van a szobababn mint nappal,eleg eros izzot kapcsoltunk be neki de ez se segit.

2011. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit találhatnék ki neki, hiszen mégegy sötétítőfüggönyt nem tudok felrakni. szerintem a világos a problémája, tutira. de hogyan ccsináljak sötétebbet??
2011. febr. 18. 08:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nyáron le kellett szedni a redőnyt (panelprogram-házfelújítás miatt). Fekete kartont ragasztottam az ablaküvegre + a függöny, ez segített. Amíg nem volt fent a karton, addig hajnal 5-kor keltünk.

Próbálj kreatívkodni, csinálj le-fel szerelhető kartont. Nekünk állandóra volt felcelluxozva, de mi nem használjuk másra a gyerekszobát, csak alvásra, ezért nem volt baj, hogy egész nap sötét van ott.

2011. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért csak megfontolnám azt a redőnyt.... egy darab kell csak hozzá - gondolom -, nem kerül olyan sokba, hogy ne érné meg (szerintem, de nem akarok beleszólni). Mindenesetre sanszos, hogy nagyon korán fent lesz hajnalban nyáron. Az óraátállításnál kicsit szerencsétek lesz, mert előre kell majd állítani az órát most tavasszal, tehát reggel kicsit később kezd majd világosodni, de aztán egyre hosszabbak lesznek a nappalok...
2011. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos redőnyből nem csak egy kellene, ugyanis egyszobás a lakásunk, egy kisebb garzon, négy ablak plusz egy erkélyajtó van rajta... szóval nem akarok több tízezret kifizetni redőnyért, úgy, hogy egy év múlva itt hagyjuk a következő lakónak... fogalmam sincs mitévő legyek, de a nyár eléggé veszélyes lesz így. fekete karton, nem rossz ötlet!
2011. febr. 18. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet venni bambuszredőnyt, az talán olcsóbb és az ablakra kell rakni.
2011. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én anyagboltban vettem normál vastag anyagot, kb. 250 ft/m - ért, és abból én varrtam meg a sötétítőt. Kb. csak az oldalait kellett beszegni, meg kettőt összevarrni, hogy elég széles legyen, szóval csak egyenesen kellett gépelni. A tetejére meg rá kell varrni ezt az összehúzó micsodát és kész. Persze csak ha megoldott egy varrógép, mert a varrodában nagyon drágán varrnak függönyt. De ideiglenesen még az is jobb, ha van egy vastag anyagot, és felteszed, amin nem süt át a nap.

Nekünk azért kellett, mert az elsőn lakunk, az ablak előtt van totál az utcai lámpa, teljesen bevilágítja a szobát. Így semmi nem jön be, de kifele sem látszik semmi. Kintről olyan, mintha nem is lennénk itthon, nem is látszik, hogy ég a villany....


Egyébként a fiam azóta kel hajnalban (6 körül) mióta órát állítottunk októberben.... :o/

2011. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!