Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1,5 évnél tovább...

Akinek 1,5 évnél tovább szopott a babája az elválasztotta vagy magától elválasztódott?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy történt? Köszi!!!
2011. febr. 18. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Priviben szívesen leírom, itt hosszú lenne :)
2011. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, engem érdekel úgy is, köszi
2011. febr. 18. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

az enyém 2 éves korig cicizett a végén már nem volt semmi tejem, ezért elhagyta magától. kb. úgy volt, hogy 21 hónaposan elkezdett éjjel nem ébredni, de már előtte se sokat ébredt, 1-2x max, nappal még a nappali alvása előtt igényelte, így fokozatoasan lecsökkent, aztán olyan 22 hónapos volt, amikor negem már nagyon zavart, hogy cicizik, mert alig volt már tej és így kellemetlen érzés volt nekem. mondtam neki, hogy az egyik cici bibis lett, az fáj anyának (ez a jobbik mellem volt), így abban kb. 2 hét alatt teljesen elment a tej. a másikat még megkapta, de abban sosem volt valami sok, és hát egy idő után látta magától, hogy tkp értelmetlen azon nyámmogni, mikor nem jön belőle semmi. úgyhogy így volt, én nem tudtam elképzelni, hogy lesz, mert nagyon nagy cicimániás volt a kisasszony. egyébiránt most már úgy van, hogy elalvás előtt még elő kell vennem a cicit, de már csak odabújik hozzá, de ez még kell neki, különben sírni kezd.

most 26 hónapos.

2011. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom 16 hónapos és most tervezem,hogy leszoktatom.Lehet,hogy önző vagyok,de nekem ennyi elég volt.Most már nagyon rossz,hogy jön oda és tépi le a felsőmet.Én most leragasztottam,és azt mondtam neki,hogy beteg cici.Majd megirom,hogyan alakul :)Te is el akarod választani?
2011. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretném elválasztani, most 15 hós a lányom és kicsit kezdem úgy érezni, hogy ennyi ideig elég volt. Még azt nem tudom, hogyan kezdjem el, hogy mindenkinek jó legyen. Mindenképpen a lassú fokozatos elválasztás híve vagyok. Akkor majd írd le nálatok hogyan sikerült. Várom!
2011. febr. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!