Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 4 hónapos. Eddig is...

Babám 4 hónapos. Eddig is éjszakánként felkelt 2x,3x. De most már 2 hete fél, max. Másfél óránként felkel, és nem alszik vissza a cumival. Már nagyon kimerült vagyok. Vannak javaslataitok, hogy mit tudnánk csinálni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szia sajnos nincs 100%-os tipp, lehet hogy az időt érzi, az én babócáim is rosszak, éjjel is felkelnek, pedig ők már nagyobbak, 4 és 3 évesek.
2009. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokmindent ki kell próbálni,bújjatok össze hátha te is tudsz így aludni éjjel ráérsz később leszoktatni ha nagyobb lesz,és megérik az egyedül elalváshoz. Rakjad cicire minél többször,ha nincs tejed akkor is...
2009. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy éhes. Nálunk ez volt a baj. Kb négy hónaposan. Szoptatod?
2009. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
enyém is 4 hós,jó alvó,de néha ő is megérzi az időt.Ha netán felébred,én ugy szoktam vissza altatni,hogy simizem a hasát lassan és halkan mondom neki,hogy ssssssssssssss,remélem érted:-)10 perc és alszik is.Próbáld ki,talán beválik.
2009. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet, de itt már több mint egy hónapja. Amikor nem tudom visszaaltatni a kiságyában, akkor odaveszem magam mellé, jó szorosan odabújik. Nem tudom, mi neki a bánata, talán fázik vagy hiányzom neki. Próbáld esetleg te is ki, hogy odaveszed egy kis időre 2 szopi/tápszer között. Egyébként a védőnőm azt javasolta, minden alkalommal szoptassam meg. Óránként ez kissé badarságnak tűnik..
2009. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!