Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám csámpít...

16 hónapos babám csámpít befelé. Ez normális? Fog javulni? Mit tehetnék érte, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Lehet ezt örökölni? Sajnos nekem is sokáig problémám volt a járással ilyen téren. Bokasüllyedésem is van, elég komoly. Egy kicsit a mai napig csámpás vagyok, de odafigyelek a járásomra.

10.5 hónaposan tette az első lépést, de 1. születésnapján kezdett el komolyabban sétálni. Már nagyon stabilan megy, csak sokat bukik, szerintem a saját lábába is néha belebukik, futás közben.


2011. nov. 18. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom is befelé lépett, aztán kiderült,hogy izom letapadása van és gyógytornászhozz kellett hordani aki kimaszírozta belőle,eléggé fájt szegénykének a masszírozás.Azt mondta egyébként a gyógytornász,hogy ez magától nem lesz jobb csak rosszabb,minél többet jár rajta.Egyébként a háziorvos nem akarta őket küldeni sehova,azt mondta majd rendbe jön magától, de nem hagyta őket nyugodni a dolog mivel csak nem javult, úgyhogy végül csak elvitték a gyereket a gyógytornászhoz.
2011. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos és szintén befelé lép. Voltunk ortopédián vele, azt mondták minden rendben,nincs bokasüllyedés, ferdülés, stb, úgyhogy majd kinövi.
2011. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!