Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne jobb karácsonyra egy...

Mi lenne jobb karácsonyra egy 2 éves kisfiúnak? Játék laptop, vagy játék porszivó_? Szeret takaritani is, gépet is nyomkodni, de csak az egyiket tudjuk megvenni

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem :/ a laptophoz kicsi, majd 3-4 éves korában, a porszívó meg...

enyém szülinapjára kap takarító szettet, seprű, lapát, felmosó, kis kocsin, 1000.- :)


karácsonyra könyveket, kirakót, kisautót és sátrat kap.

van szerszámpadja, legoja, ezeket nagyon szereti, tudom ajánlani. vagy ha ezek drágák akkor gyurma készletet :)

2011. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi 2,5 évesek lesünk karácsonykor.

Mi a laptopot tartjuk előrébbnek,nekem is mindketőt szereti e a potszívó szerintem haszontalan...én tavaly akartam neki a drágábbik szippancs beszélő porszívót de mikor kipróbáltama boltba annyit nem ér.

Könyvet,DVD-t autókap még mellé

2011. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam most kapott a 2 éves szülinapjára laptopot a barátainktól. Tetszik neki, hogyha nyomkodja, akkor hangot adnak a gombok. Ki-/bekapcsolja és a K betűt nyomja feszt, mert a szavak-nál ott a kutya. 2-3 napig elbabrált vele, de már vagy 2 hete feléje sem nézett. Hiányolja a space-t, mert a gépen a fényképek között ő lapoz.


Pont ugyanilyen (sajnos csak ezen az oldalon találtam hirtelen fényképet):

[link]

2011. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó előtt i vagyok(2,5 éves)

Amit az utolsó küldött az tescoban lehet kapni most péntektől akciós 2700ft 5 ezer valamennyiről é is ilyet fogk venni:)

2011. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam kapott porszívót, nagyon jól el van vele, igaz ő csak decemberben lesz két éves, kb. fél éve kapta. Nem Szippancs és társai, csak egy sima kis porszívó, 3.000,- forint körül volt. Én a játéklaptopot feleslegesnek tartom, mert túl kicsi a kijelzője, meg nekünk van egy Fisher Price tanuló macink, kb. ugyanazt tudja.
2011. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!