Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád ruhájából hogy távolitod...

Babád ruhájából hogy távolitod el a narancs foltot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de nekem a kórházban azt mondták, hogy az olajsampon veszi ki a gyümölcsfoltot.
2011. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ultra paszta
2011. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amway SA8 előmosó sprayt használok minden folt eltávolításához. Annyi a lényeg, hogy előtte ne érje víz a ruhát, egy picit befújod, 1 percet állni hagyod és ugyan úgy kimosod, mint máskor. Nekem mindenféle gyümölcs, vér, stb. foltot kihozott, azt hiszem 3000 Ft körül van, de nagyon sokáig elég. (Nem reklámozni akarom, semmi érdekem nem fűződik hozzá, csak ezt az egy terméküket használjuk, de ezt nagyon szeretjük.)
2011. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Well Done Oxi porát használom, fele annyiba kerül, mint a Vanish. Nyáron kiszedte az őszibarackfoltot. Két kanállal teszek egy kis lavor forró vizbe, abban hagyom a ruhákat min.1 napig. (van, hogy 3:))
2011. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ariel professional...
2011. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persil+ 60 fokos mosás.
2011. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!