Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés, jó minőségű...

Cipő kérdés, jó minőségű használt, vagy új olcsó kis cipő?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ha veszek egy olcsó de új kis cipőt vagy bizományiba veszek használt de jó minőségű cipőt?

Nézegettem bizományiba és nagyon jó állapotba lehet kapni cipőket 2-3000Ft-ért,ami 10-11000Ft ha újat vennék, amire sajnos nem futja. Ha kis gagyi cipőt veszek újat kínai boltba szintén 2-3000Ft, új viszont lehet nem jó a lábnak.


2010. szept. 21. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én használtat vettem. Most indult el, és ezek a cipők olyan hamar kicsik a gyerek lábára, hogy ideje sincs tönkre menni. Én sajnálok egy cipőre kiadni 10.000ft-ot. A kínai meg szintén 3-4000 ft, és nem jó a lábának. Szóval nyugodtan vegyél használt cipőcskét:-) A miénk pihe-puha nike cipő:-) kemény 2000Ft és mindenki ájul, hogy milyen szuper cipője van a fiamnak.
2010. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább jó minőségű, használt cipőt szoktam venni a gyerekeimnek.
2010. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 poci-maci ***** válasza:

hát én a középkategóriát ajánlanám de minden képpen újjat!

[link]

bár nem tudom mekkora a gyerkőc!

még ajánlom neked az aukciós oldalakat is mert sok olyan van hogy bezárta a bababoltját és visszamaradt neki cipő ruha...stb.

Vatera, tesz vesz,

2010. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Egy példa:

Barátnőm az elsőszülöttjnek csak új cipőket vett. Mivel ezek a csukák már annyira jók, hogy tartják a bokát, ezért most/6 évesen/ cipelheti gyógytornától elkezdve mindenhová, mert gyengék az ízületei. Az orvosok is azt mondták, hogy CSAK új cipőben nem szabad járatni a gyereket, mert ez lesz a következménye.

Tehát ha veszel neki 1-1 újat az addig nem gáz, amíg használt, bejáratott cipőt is adsz rá.

2010. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
13 hónapos a kislányom, 19-20-as kis cipő kell a lábára és ezek a cipők nincsenek elhasználva, kitaposva, nagyon egybe vannak ezért is gondoltam rá, hogy inkább használt de minőségi legyen. Sajnos de 3000Ft-nál többet nem tudok kiadni egy cipőre, mert nem engedhetjük meg magunknak:(
2010. szept. 21. 09:40
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én pl börzézek, és szinte fillérekért tudok hozzájutni a cipőkhöz!

Próbáld meg, menj egy egy ilyen vásárra! 500Ft-ért kapsz márkásakat is és nem agyon használtak!

2010. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha jól értem jobb a bejáratott cipő mint az új?

Mert én pont amiatt ódzkodom egy kicsit a használttól, nehogy amiatt okozzon gondot, hogy használva volt.

2010. szept. 21. 09:42
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia ismét :)

A bejáratott cipő a használt

Az új az új :)


A használt cipőt javaslom inkább, pláne, ha nem engedhetitek meg magatoknak, hogy havonta újat vegyetek.

A lányom egy éves és tudom, hogy milyen gyorsan nő a lába!

2010. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 21. 09:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2010. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!