Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor adjam a bébi ételt...

Most akkor adjam a bébi ételt vagy ne?

Figyelt kérdés

445 ft-ért vettem Humana bébi ételt,(zöldséges spagetti pulykahússal,6 hónapos kortól)és csak itthon olvastam el az összetételét.Víz,zöldség,pulykahús,spagetti(BÚZADARÁBÓL),főzve és őrölve búzadara,napraforgó olaj,jódozott só.

Só,búzadara,étolaj,só?Nem ezek a tiltott dolgok ebben a korban?


2009. febr. 13. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én adnám....a búzadara nem liszt, hanem gríz, én is adtam neki,s emmi baj nem lett...mondjuk én hippet kecskemétit adtam kevés humanat
2009. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak benne, mert nem ártanak egy 6 hónapos korú babának. Te döntöd el hogyan szeretnéd táplálni. Ha nem szeretnél ilyesmiket adni neki, tedd félre, majd elfogy, ha nagyobb lesz. Nagyipari gyártásnál más technológiát használnak, mint te otthon. Ha ártalmas lenne az étel, nem kerülhetne forgalomba, de ettől még benne vannak a csomagoláson feltüntetett dolgok.
2009. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Szia!


Én nagyon sok bébiételt vásárolok, és úgy veszem őket mindig, hogy ami a korának való, de ebben az esetben én 1 éves kora körül adnám!! Nem tudom a te babád hány hónapos?

Én múltkor adtam a lánykámnak 8 hónaposnak sonkás vegyes zöldséges kajcsit nem volt semmi baja, de a következő napon sajtosat adtam szintén abból a fajtából és fájt a hasa, mert a sajtot 1 éves kor körül adható! Így a sajtosat eltettem kicsit hátrébb a spájzba, majd később megpróbálkozunk újra!

Egy szó mint száz, várj még vele egy kicsit, ha a szavatossága engedi! Amúgy amennyi só van benne az megengedett! 8 hónapos kortól pedig ajánlott 1 kiskanálnyi olíva vagy étolajat a babafőzelékébe tenni, ha te főzöd!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos a kislányom.,de már teljesen összezavar ez a sok tilalom,hogy mit lehet és mit nem.
2009. febr. 13. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha rá van írva a bébiételre, hogy x kortól adható, akkor abban biztos, hogy semmi olyan összetevő nincsen, ami árthat a babának. Őszintén megmondom, én nem is nagyon olvasgatom, hogy miket tartalmaz. Teljesen megbízok abban, hogy ezek a baba-termékek valóban kiváló minőségűek.
2009. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak arra gondolok ilyenkor, h mi volt régen. nem volt HIPP,Univer,meg sorolhatnám, volr egy fajta vagy még az se hanem házi étel és azt ették a babák és felnőttek a szüleink is meg mi is.... jó én is megnézem mit veszek és egészségesen akarom táplálni kicsi fiamat de azértfuri nem?? 6,5 hós baba anyucija :-)
2009. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!