Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pneumococcus? Sorstárs anyukát...

Pneumococcus? Sorstárs anyukát keresek!

Figyelt kérdés
Decemberben éltük túl intenzív osztályon 21 hónaposan légmell minden ami vele jár,olyan anyukát keresek aki sajnos átélte ezt a borzalmat
2011. febr. 19. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

A pneumococcus ellen 2 éves kor alatt ingyenes a védőoltás. Miért nem oltották be?

Mi még az ingyenesség előtt oltattuk be a nagylányunkat, mert a szomszéd kisfiú is az inzenzíven töltött 3 hetet akkoriban, és én nem akartam ennek kitenni a gyermekemet.

kérdezzána a gyerekorvosnál, oltsa be, nehogy megint elkapjátok.

2011. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem egy ismerősőm gyereke esett át rajta, kb annyi idősen mint a tied, azt mondták kb 5 éves korára várható, hogy rendbe jön, arra nem emlékszem, hogy addig is járhat e közösségbe, de pár évig nem járhatott, úgy emlékszem.

Egyébként jól van a kisgyerek és javulnak az eredményei is.

2011. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ingyenes pneumococcus oltás csak 7 vállfaj ellen véd, van olyan ami 23 ellen, kétezer párszáz forint. De nyilván ennél sokkal több vállfaja van, sajnos oltásokkal sem lehet kivédeni minden betegséget.

Van ismerősöm akinél volt ilyen betegség, de nem ennyire súlyos, sajnálom ami veletek történt, remélem teljesen felépült a picúr.

2011. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!