Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaplasztika vagy körülmeté...

Fitymaplasztika vagy körülmetélés?

Figyelt kérdés
Fiamnak fitymaszűkülete van, érdekelne néhány vélemény olyanoktól, akik átestek ilyen műtéten. Mit, miért és milyen lett...
2011. febr. 19. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős a fiad?
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 éves múlt.
2011. febr. 19. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem is érdekelne hogy mit, hogy csinálnak és mit kell vele csinálni a műtét után?
2011. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is mostanában szserettem volna kiírni egy hasonló kérdést. Bocsi, h nem tudok válaszolni, de érdekelne engem is ha valakinek van már taüasztalata
2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk öcsémnek volt kiskorában ilyenje.Figyma szükületnél a bőrt nem tudod felhúzni mert pici nyílás a bőrön.A bőr végét vágták le és igy sima nyugalmi állapotban sem húzodik rá a bőr a makkra.Mütét után bekötözték de ugy hogy pisilni tudjon, és még aznap haza jöhettek.Rég volt már de ennyire emlékszem.És ezt jobb kissebb korban.Amugy az én fiamnak is valoszinü lesz mert látom hogy szűk neki.Persze biztos nagyon rossz és fáj nekik.Én ugy sajnálom szegényeket.Remélem tudtam segíteni kicsit.
2011. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

A férjemnek szintén fitymaszűkülete volt, és körül metéltették. Az első pár hónapban fájt, de utána semmilyen panasza nem volt. Folyamatosan kötöztük és kamilláztuk. A szexuális szokásainkra hatott csak ki, az együttlétek kellemesebbek, hosszabbak lettek, és így a pénisze is higiénikusabb (nem "túrósodik"). Gondolkozunk a kisfiúnk körülmetélésén is a születése után, ezzel csak az élete minőségét növeljük véleményünk szerint.

Egyáltalán nem kell félni tőle.


32 hetes kismama

2011. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem szabad a gyereket körülmetéltetni, főleg ha úgysincs rá indok. De nincs indok, mert ha nem bolygatják, akkor nem lesz heges meg semmi... max cukorbetegség miatt lehet.... de az más.


Nekem megcsinálták és nagyon sok bajom van vele. Észrevételem szerint minden 5. körülmetélt elégedetlen a műtét utáni állapottal. Én is ilyen vagyok. Kiszáradt a makk, foltos, kérges, nem jó.

Feszül a bőr, ronda a vágás. Pici korban pici a heg és amikor nagy lesz, akkor meg ki tudja, mi lesz...


nem véletlenül teremtett minket így a jóisten.... fitymával. Kell az oda. Most két és félmilliós műtétnek nézek elébe, hogy valahogy visszacsináljam... de tudom, hogy már soha nem lesz az igazi...

Gyerekkoromban még csúfoltak is emiatt, nagyon sokat


Nem kell ilyet előidézni egy gyereknél, ne tegyétek!

2011. máj. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
...szóval a válasz, egyértelműen fitymaplasztika.... vagy részleges metélés, bemetszés... se semmiképpen se teljes metélés!
2011. máj. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom, a döntés jogát meg kéne hagyni a gyereknek arra az időre, amikor már felnő, az az Ő TESTE!!!
2011. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!