Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a különbség a fitymaplaszti...

Mi a különbség a fitymaplasztika és a körülmetélés között?

Figyelt kérdés
A körülmetélés akkor van, ha szűkület állt elő vagy letapadt a bőr igaz? Ilyenkor részlegesen vagy teljesen eltávolítják a fitymát. A plasztika miben különbözik?
2011. aug. 14. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért válaszol mindenki hülyeséget, mert elnézted kicsit a kategóriát. Majd ha a modik átrakják a megfelelő helyre, akkor olyanok is olvasni fogják, akik értenek is a témához.
2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Buta h*lyegyerekek szórakoznak... :-/

Gondolom 16 évesnél nem többek...


A plasztika: a fitymát nem távolítják el teljesen (pl.Z-bemetszés), a körülmetélés teljes fitymaeltávolítást jelent...


és kedves előző hozzászóló: nem csak bizonyos nép csinálja ezt, hanem Mo.-n is elég sok fiú/férfinál van meg. kb. minden 50. fiúszülöttnél orvosi okból el kell távolítani a fitymát..

...olyan is van, hogy erre később, felnöttkorban van szükség...

A plasztika jobban hangzik, de az orvosok nem szokták javasolni- részint lustaságból, (mennyivel egyszerűbb nyissz, mint szenvedni vele), résszint pedig a hegek miatt ronda lesz az eredmény, ill. 10-ből 2 esetben bizony újra műtétre van szükség... :-/


Remélem segítettem (ismerős urológus)


A kis p*csök meg ilyenkor menjenek aludni..., tudom, hogy holnap nincs suli, de ilyen h*lyegyerekeknek már az ágyban a helyük, nem apuci villanyszámláját tarhálni kellene... :-/

2011. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

nemcsak a zsidoknak meg az araboknak metélik körül a farkukat, hanem másoknak is föként egészségi okokbol.Szintén metélik azoknak akiknek szükületük van.

A plasztika amikor valamilyen szépészeti eljárással csomot vagy egyéb nem odavalo dolgot plasztikáznak, vagy plasztikai mütét a nagyobbitás is.

2011. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2011. aug. 14. 23:20
 5/11 KartoffelKatze válasza:
96%
a plasztikánál a bőrt kicsit megnyújtják a körülmetélésnél meg levágják a makkon lévő bőrt
2011. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is lecsonkolták a bőrt a péniszemről, körülmetéltek és nagyon para. A plasztika jó megoldás, de jó szakember kell hozzá, ha meg nem jön össze, akkor is elég egy részleges metélés, de ezt nem szokták elárulni a drága, igen drága doktor urak és hölgyek. Csak gyorsan nyissz, hadd jöjjön a következő pénztárca
2011. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
a körülmetélés a tb alatt fedezve van, szóval nehogy azt hidd, hogy a pénz miatt metélnek körbe mindenkit. Tény, hogy már hatalmas rutinja van az orvosoknak (a többségnek) etéren, és akiket napjainkban metélnek körbe, azoknak pozitív tapasztalatuk is van. Az egyedüli "hátrány", hogy az elején szűk alsóban kell járni, ami fogja a szerszámot, illetve a téli hónapokban nem árt bekötözni, hogy ne fagyjon meg a makk, mert akkor kiszáradhat, vagy sebes lesz, de ettől eltekintve egy nagyon fain dologról van szó. Komfortosabb, és higiénikusabb. Szerény véleményem szerint egy nagyon előnyös dolog, és a fent leírt kockázatok is nagyon kevés embernél fordulnak elő, illetve ha azt csinálják, amit írtam, akkor náluk sem.
2011. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
komfortosabb és higiénikusabb...nos nekem így is nagyon kényelmes,h nem vagyok körülmetélve,ami pedig a higiéniát illeti,ha megmosod rendesen,nincs vele probléma,ennyi...miből áll hátrahúzni és megmosni alatta? persze ez csak az én véleményem
2011. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Hali!


A "fitymaplasztika" a fityma átalakításával, átformálásával kivitelezett műtéti eljárás, ide tartozik a...

_ dorsalis incisio (keresztirányú hátoldali bemetszés)

_ Z-plasztika (egy Z-betűt formázó bemetszés, amelyet haránt elvarrnak,...)

_ RKM = Részleges KörülMetélés (Fitymaszűkület esetén amikor az előbőr kizárólag beszűkült, ELÜLSŐ részét távolítják el, így a maradék bőr még mindig fedi a makkot valamennyire)


Részletesebben mindenről az alábbi topikban olvas6sz, ha pedig problémád van, és úgy glod, tudok segíteni szted, írj >>privit! :-o

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Üdv: EE

2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy csonkolt szerven mi a higiénikus? Elborzasztó szövegeket írnak itt egy csomóan

Annak a bőrnek ott FUNKCIÓJA VAN

2011. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!