Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a körülmetélés utáni teendők?

Mik a körülmetélés utáni teendők?

Figyelt kérdés

2011.10.04.-én végeztek rajtam teljes körülmetélést. A műtét nem volt vészes, gördülékenyen zajlott, jelentős fájdalom csak rövid ideig volt jelen. A doki felhívta a figyelmemet, hogy kerüljem az erekciót.. na ez voltaképpen lehetetlen és akkor bizony eléggé fáj. Remélem, hogy csak a varratok megléte miatt, nem pedig azért, mert rövidebbre vágta volna a bőrt a kelleténél. A további problémám pedig az, hogy a csupasz makkom hozzáragad az alsógatyához és csak igen fájdalmas módszerrel lehet leszedni onnan. Erre esetleg tudtok valami praktikát ajánlani?

A műtétet fitymaszűkület miatt kellett végrehajtani, 22 éves vagyok és parázok rendesen attól, hogy mi lesz ennek a végkimenetele. Nem szeretném, ha használhatatlan lenne a bré.


2011. okt. 8. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Engemet is körülmetéltek nekem azt ajánlotta a dokim hogy tekerlyem gézbe, erekciónál pedig nekem is feszült de nyugi ez a varratok kiesésével megszűnik meg a makkod is idővel megszokja!

2011. okt. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én lany vagyok, de azt tippelem, hogy a muteti seb miatt ragacsos a makkod, es ha begyogyul, akkor nem lesz mitol odaragadjon az alsonemuhoz. Addig meg bepolyalhatod steril gézzel.
2011. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hozzáfogsz szokni, a makk érzékenysége csökkenni fog,1-2 hét után észre sem veszed majd az alsógatyádat.

Ne félj rendbe fog jönni,nem lesz használhatatlan a Bré" -d. Türelem,pár napig ne gondolj a szexre,csajokra,ezt bírd ki.

2011. okt. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon súlyos ödémát és fájdalmat tapasztalok :S. Nem tudom, hogy mi legyen, eléggé félek :S
2011. okt. 8. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én annyit ertek a temahoz, amit itt olvastam. Talan 2-3 het gyogyulasi idot irtak, nagyon sok iylen temaju topic van a Ferfiak egeszsege rovatban. A Te orvosod mit miylen isntrukciokkal latott el? Mikor kell visszamenned, es addig mit kell tenned?
2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
EE-t kérdeztem már a témáról. Voltam tegnap is, azért dagadt be, mert begennyesedett a varrat, tehát kitisztították. Ma reggel is bementem, megnézték, de szerencsére nem gennyesedett be. Kaotam antibiotikumot, ha esetleg gennyedzést tapasztalnék. Annyi bőrt vágtak le, hogy nyugalmi állapotban vissza tudom húzni a makkra.
2011. okt. 9. 13:34
 7/13 anonim válasza:
86%

Hello!


Engem márciusban metéltek körül. A műtét rendben lezajlott. Másnapra viszont úgy nézett ki, mint egy nagy lila krumpli. Borzasztóan fájt, 2 hétig pucéron feküdtem az ágyban. (Akkoriban pont nem volt munkám, így megoldahtó volt a dolog.) Épp csak a WC-ig bírtam kimenni terpeszjárásban. A vér fokozatosan elszivárgott, a 3. héten végre tudtam nadrágot felvenni. Még 2 hónap múlva is látszott az ödéma, de ma már nyoma sincs. Az érzékenység is megszűnt. A szerszám kiválóan működik, a barátnőm legnagyobb örömére :D

2011. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%
Az előző vagyok. Még annyit akarok írni, hogy fel a fejjel, minden rendben lesz! 2-3 óránként áztasd HIDEG kamillateába, hogy fertőtlenítse a sebet!
2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Biztos helyre jön,de nem volt más megoldás a szükületed kezelésére hisz ezt a legdurvább esetekben használják már,ill akkor még ha nem néz valaki körül a kezelési lehetőségek között.?

Jobb lett volna fityma plasztikát választanod,hidd el.

2011. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia nem tudom lehet e még kapno vény nélkül cataflam asszem ez a neve ennek a gyógyszernek ez csökkenti az ödmát és a fájdalmat jobbulást!
2011. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!