Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetnek ezek a fogzás jelei...

Lehetnek ezek a fogzás jelei 14 hetes babámnál?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik a nyála, rágja a kicsi kezeit-tudom ez ilyen korban természetes is. de 2-3 napja a kis ujjacskájával dörzsölgeti az ínyét, tegnap estére kipattogott a kisfeneke, és éjszakánként nagyon sokszor felébred(egyébként jó alvó baba), valamint 3 este már totál nyügős, sokat sír, alig lehet elaltatni:(
2011. febr. 20. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit még korai lenne fogzásról beszélni. Normál körülmények között, 5-6 hónapos korban törnek át az első fogacskák. Nem volt éhes még véletlenül?
2011. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem éhes!Este is alig lehetett megvígasztalni annyira sírt, textilpelust tekertem az ujjamra és kicsit megdörzsöltem az ínyét és rögtön elkezdte csócsálni, egyébként ki is van fehéredve neki.
2011. febr. 20. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, vannak korán fogzó babák! Persze ez nem azt jelenti h holnap már kibújik egyik s másik foga, de készül neki, és fáj a kis inye! Ugyan nem az én gyerekeimnek, de ismerek anyukákat akiknél 4 hónaposon már fogacska volt.
2011. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajaj,az én kicsikéim 10 hetesek de ugyan ezek a tünetek,este majd meg őrülünk mert nem lehet őket elaltatni,van mikor felsikoltanak és folyik a nyáluk is na az öklük "evészetéről" nem is beszélve.Nekem is van olyan ismerősöm akinek a kicsijének már bújik ki a foga és 5 héttel idősebb az ikreimtől.Én a rágokával dörzsölöm az ínyüket azt nagyon szeretik:-)
2011. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!