Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás jelei lehetnek?

Fogzás jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos kisfiam 3 napja éjjel többször felébred sírva, nappal is nagyon nyűgös,ingerült,szinte dühös,ma egész nap sírt,már ölben is nyűglődik,aludni nem tudott,csak de.20percet és du. ugyanennyit.Étvágya mindig van,imád enni,bár az elmúlt napokban saját magához képest nagyon sokat bukik.Nézegetem az ínyét,de nem tudom milyennek kell lennie,első baba,nincs tapasztalatom ebben,de sztem nincs bedagadva.Az ujjait,öklét állandóan rágja.Adjak neki Chamomilla Vulgarist?
2010. febr. 15. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet fogzás miatt, én kisfiam is ezt csinálta mikor jött az első foga, a másodikkal nálunk nem volt ennyi gond, ja és még az első fogacskánál még hasmenéses is volt 5 napig.


üdv

2010. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzás előjele.Az én lányom is nagyon nyugtalan volt és ha már "nem bírtam vele" adtam neki lefekvés előtt Nurofen szirupot és Dentinox géllel kentem be az ínyét.Alul kell hogy jöjjön a foga először.Be van duzzadva és olyan fogacska alakja van.Az első fognál én sem tudtam hogy mit keressek de aztán megláttam.
2010. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél kitárgyaltuk páran, hogy elég sok babánál "dili" van pár napja. Sajnos nálunk is ugyanez megy, szintén 4,5 hós. Eddig végigaludta az éjszakákat, most elkezdett átfordulni, és éjszaka ezt gyakorolgatja. Visszafordulni még nem tud, ezért nekem kiabál. Az öklét ezerrel rágja, folyik a nyála, és én már hetek óta adom neki a Camomillát. Nem tudom, anélkül milyen lenne. :(
2010. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!