Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy éltek/éltetek...

Anyukák, hogy éltek/éltetek meg amikor már csak a gyest kapjátok/kaptátok? Hogyan/min lehet spórolni akkor?

Figyelt kérdés
Már ha nem vagyok indiszkrét,mert hamarosan már csak a férjem keresete+az én gyesem lesz,igaz csak pár hónapig,mert aztán visszamegyek dolgozni,de félek azoktól a hónapoktól és aggódok.jól jönne pár tanács és tapasztalat
2011. febr. 20. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a második gyerekre nekem csak a gyes fog járni + előtte a tgyás. Most még gyeden vagyok az elsővel.

Írd össze a havi kiadást 2-3 hónapig. Mindent! Csoportosítsd utána (kaja, közlekedés, rezsi, pelus+babacuccok, drogéria...) és akkor látod, hol megy el jelentős összeg.

A villanyszámlán nehéz spórolni meg a kaján is, de azért sokat meg lehet fogni, ha okosan csinálod.


Amúgy meg egy pár hónapot biztos kihúztok. Addig is tegyél félre egy kicsit ;) vészhelyzetre!


Pl. NLC fórumon tuti találsz spórolós topicokat, jó ötletek szoktak lenni (persze nem csak babásoknak).

2011. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!