Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket eves gyerekkel Omisban...

Ket eves gyerekkel Omisban nyaralni? Estleg segitseg szallassal kapcsolatban? Latvanyossagok, nem linket kerek hanem tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ismered a gyermekedet, hogy bírja-e a hosszú utat. Ha nyugodt gyerkőc, nyugodtan induljatok el. Omis azért mert homokos a tengerpart? Szállást így hirtelen nem tudok ajánlani, de érdemes olyat keresni, ahol nem ragaszkodnak a szombattól szombatig tartó turnushoz, mert olyankor mindig iszonyat tömeg van az autópályán - már ha főszezonban mennétek. Egyébként Omis nagyon jó választás - bár az én személyes kedvencem a Makarsaki riviéra:o). Maga a város nagyon szép, igazi Dalmát kisváros. Innen érdemes Splitbe, Trogirba és a Krka Nemzeti Parkba kirándulni. Hirtelen ennyi, ha még kérdésed lenne, megpróbálok válaszolni!
2011. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,a kicsi eleg jol birja az utazast,nem ismerem Omist egyaltalan,erdelyi vagyok es budapesti barataink hivtak,mi Gorogorszagban szoktunk nyaralni de kivancsi vagyok mar masra is,azert kerdeztem,,ok mar voltak tobbszor,ismerik a helyt es remelem hogy megbizhatok bennuk ilyen szempontbol.
2011. febr. 20. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
mi még baba nélkül voltunk ott, de nagyon sok kicsi volt a kempingben, mert voltak bérelhető lakókocsik, és faházak is.Közvetlen a tengerparton van, és homokos a part.az előttem szóló szinte minden jó úti célt elmondott,de sétálva sincs messze egy szép kilátó,és jó bazárok vannak, illetve,ilyen búcsúszerű volt még,mindenféle sőrgővel.A kemping pontosan ott volt, ahol a Cetina folyó a tengerbe ömlik ,így talán be tudod tájolni.Ja és volt sok ugráló,és játék a tengerparton(ott a kempingben).
2011. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem nem fogsz csalódni Horvátoszágban. Én utazási irodát vezettem, amíg meg nem született a Babám, ezért sok helyen jártam már, de mind közül a horvát tengerpart tetszett a legjobban. Már kb. 15* voltam/voltunk ott, bejártuk az egész országot - mármint a tengerpati részt. Omis nagyon jó hely! Bízz a barátaidban és fedezzetek fel új területeket! Szuper lesz, meglátod! Ha a babád jól bírja az utazást, nem lesz semmi gond. Mindenképp nézzétek meg a zöldség-gyümölcs piacot és egyetek friss fügét!:o)
2011. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!