Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha résnyire nyitott szemmel...

Néha résnyire nyitott szemmel alszik a lányom normális ez? Ugyanúgy tud pihenni?

Figyelt kérdés
Néha napközben amikor szundít veszem észre, éjszaka nem akkor csukva van. Most 6 hónapos de már elég rég csinálja.
2011. febr. 20. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam(2 éves) néha teljesen nyitott szemmel alszik.Csúnya ilyet mondani,de olyan,mint egy halott.Csak néha alszik így,akkor sem egész éjjel,de inkább csak akkor,ha nagyon fáradt.Szerintem ugyanúgy tud pihenni,csak félelmetes.
2011. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos de ajobb szeme résnyire van néha nappal már rég óta, ha odanyulok hogy lecsukjam, gyorsan lecsukja, sztem nem alszik elég mélyen, éjjel ber van csukva neki.
2011. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányom, a mai napig is rendszeresen előfordul, hogy résnyire nyittott szemmel alszik. Próbáltam, hogy mozgatom a kezemet előtte, de sosem reagál, legfeljebb ha ez fényerősség-változást idéz elő. Azt is megfigyeltem, hogy a mélyalvás periódusban nincs nyitva sosem, és hogy gyakrabban fordul elő oylankor, amikor "idegrendszerileg" fáradtabb, mintha pl csak ugrabugrálásban merült volna ki.

Egyébként korábban kérdeztem a gyrekorvosunkat erről, és megnyugtatott, hogy teljesen normális, sok felnőttnél is előfordul, hogy nem ernyed el teljesen a szemhély izomzata. És mivel időleges 8mert előbb-utóbb lecsukódik, mésnem amikor éppen rezzen a szem, ezért fiziológiailag is ártalmatlan, nem szárad ki a nyálkahártya stb...)


,

2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam szeme is résnyire nyitva van, de csak amíg nem alszik mélyen.
2011. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is igy alszok 25éve.lányom is 10hónapja s jókat alszunk együtt igy:)
2011. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!