Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire taplalo egy alma-bana...

Mennyire taplalo egy alma-banan bebietel?

Figyelt kérdés
mert en azt szeretnem,h.a kisfiam hizzon mert eleg vekonyka,es ha eszik pl.egy alma-banan bebietelt,akkor tolodik a tapja kicsit kesobbre.Mar pedig lehet,h. egy ilyen bebietel nincs olyan taplalo mint a tapszer?
2009. febr. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Valóban nincs ,én kislányom is egy ilyen gyümölcskombináció után hamar megéhezik,ezért én tejpépbe adom a gyümölcsöt,és akkor táplálóbb.

Lehet a bébiüvegest is pépbe rakni,én egy fél üveggel rakok egy fél adagba,de kinek a babája mennyit eszik.Gyümölcsre szüksége van,ill ha már elkezdted ezért ne hagyd abba,próbáld meg te is esetleg így adni,vagy köztes időbe én tízóraira adom,de akkor ha te csak mindenképp gyümit adnál,add pl tízórai előtt,vagy uzsi előtt,kicsit tolódik a tápszer,de attól még majd megeszi.

De én is pont mivel a gyümölcs már nem volt elég neki önmagában,tettem pépbe.

Remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én sinlac pépet rakok a gyümihez,így elég tápláló.
2009. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik orvostól hallottam hogy a gyümölcs magában nem főétkezés,csak desszert,mert alacsony a kalória tartalma.Sokáig én is egy evésra azt adtam a babámnak,de mivel ő is vékony és alig hízott,két evés közt szoktam adni neki 1 decit kb esetleg kevés natúr joghurttal és egy főétkezésre tejpéppel fele-fele arányban.7és fél hós kislány anyukája.
2009. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én krumplit adok hozzá, úgy laktató!
2009. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!