Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes lányom mostanában,...

8 hetes lányom mostanában, sokat sír, sokszor még levegőt se vesz. Nagyon rémisztő. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejes volt, tegnna lemértem a vacsiját, 2 ciciből 60at evett.Kapott még 30 tápot.Akkor jóllakott, de később újra ordított, éjfélig.Nappal se éjjel se alszik jól, és keveset.Néha fáj a hasa.Szerintetek mit tegyek?
2009. febr. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld meg mellre tenni, előtte persze kicsit vedd a válladra, hátha megnyugszik..(...muszáj tápot adni neki??? szerintem szoptass sűrűbben, s beindul a tejed, ha attól tartasz kevés)
2009. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
90 ml nem kevés egy 8 hetes babónak? Legalábbis az én kisfiam 7 hetes és ettől jóval többet eszik.
2009. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
meg az ilyen picik hasfajosak is lehetnek.az enyem is az volt.ezt majd ki novi.de ilyenkor jobb ha nem adsz uvegbol tejet neki,uveg ivasbol levegot szivhat es ez is rosszat tesz a gyomranak.az enyemmel igy volt.es azota is csak szoptatom.nyugtassa is,tedd ot tobszor mellre,es ringasd,vagy aludjatok egyutt.foleg ha meg levegot sem vessz ahogy irod.minalunk 2honapig volt,hogy csak ringatas,es cici nyugtatta.sok sikert
2009. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!